Bize Ulaşın

GSM: 0532 251 80 84

Mail Adresimiz

info@akcamantolama.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Pzt. -Cmt. : 09:00-18:00

BLOG

 Akça Mantolama’nın uygulamasını yürüttüğü Mantolama, Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Bina Güçlendirme Firmaları

Bina Güçlendirme Firmaları

Bina güçlendirme firmaları seçerken firmaların referansları ve tecrübesi göz önünde bulundurulmalıdır. Uygulama öncesi firma yetkilileri ile görüşülebilir ve tecrübeleriyle ilgili bilgiler edinilebilir.

   Bina güçlendirme uygulaması yapacak firma seçerken güçlendirme imalatını yapabileceği alan ve ekipmana sahip olup olmaması göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun nedeni hızlı bir şekilde yürütülmesi gereken bina güçlendirme işleminde malzemelerin atölyede üretilebilir olması gerekliliğidir.

   Bina güçlendirme firmalarının çalıştırdığı işçilerinin güvenlik ve iş yeterlilik belgelerinin olması gerekmektedir.

   Bina güçlendirme uygulaması için seçilen firmanın kullanacağı malzemelerin bina işverenleri tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir.

   İş teslimi sonrasında sıkıntılar yaşamamak için bina güçlendirme işlemi öncesi firmanın garanti verebilen bir firma olmasına dikkat edilmelidir.

   Bina güçlendirme işlemi yapım süresi binanın teknik özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

    Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Yorum Yap

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!