BLOG

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Bir kere yapılır. doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen Nem ve Rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır. Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Çatı Aktarma Fiyatları

Çatı Aktarma Fiyatları

Çelik Çatı, Ahşap Çatı, Kiremit Çatı, Sandwich Panel, Çatı Aktarma, Shingle, İzolasyon Çelik Çatı ‎Çatı Tamiri ve İzolasyon· ‎Projelerimiz· ‎Motifyapı· ‎Su Yalıtımı· ‎Ahşap Çatı Çatı aktarma çatıda halihazırda bulunan kiremitlerin çatıdan sökülmesi, kırık ve çatlamış olanların çıkarılması, herhangi bir hasara uğramamış sağlam olanların ise tekrar kullanmak üzere bir kenara ayrılması ve hasara uğramışların yenilerinin getirilerek diğer sağlam olanlarla tekrar çatının örülmesi işlemidir. Kısaca çatının yenilenmesi işlemi denilebilir.

Çatı Aktarma Fiyatları 2

   Çatı aktarma işlemi ile kiremit çatı örtüleri kaybettiği eski performansına tekrardan kavuşabilir. Çatıların bina üstündeki en önemli işlevi iyi bir su geçirmezliğe sahip olmasıdır. Yağmur, kar, dolu gibi hava koşullarına maruz kalan ilk öncelikle binaların çatı kısmıdır. Bunlardan kaynaklanan hasarların onarımı için çatı aktarma işlemi önem taşımaktadır.

   Çatı aktarma uygun fiyatlandırmalı bir izolasyon olduğundan ülkemizde oldukça tercih edilir. Çatı aktarma fiyatları uygulanacak malzemelerin kalitesine ve uygulama yapılacak binanın çatısının teknik özelliklerine göre değişmektedir. Çatının büyüklüğü ve uğradığı hasar oranı da bu fiyata etki edecektir.

  Çatı aktarma fiyatları için çatı aktarma uygulaması yapan firmalarla görüşmek ve yapılacak keşif sonrası fiyat almak gerekir.

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!