Bize Ulaşın

GSM: 0532 251 80 84

Mail Adresimiz

info@akcamantolama.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Pzt. -Cmt. : 09:00-18:00

BLOG

 Akça Mantolama’nın uygulamasını yürüttüğü Mantolama, Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Kolon Güçlendirme Fiyatları

Kolon Güçlendirme Fiyatları

   Kolon güçlendirme uygulamasının tercih edilme sebebi beton malzemeli olan kolonların güçlendirilebilmesi ve taşıma kuvvetlerinin artırılabilmesidir. Böylelikle binalar daha güvenilir ve sağlam hale gelecektir. Kolon güçlendirme uygulaması yapılan binalar neredeyse yepyeni bir forma dönüşür. Deprem kuşağında yer alan bir ülkede yaşadığımız için kolon güçlendirme uygulaması keyfi değil zorunluluktur.

   Bina güçlendirme uygulaması öncesinde kolonların malzemesi, binanın yaşı ve mevcut durumu analiz edilerek dikkate alınmalıdır. Kolon güçlendirme işlemi önemli bir konu olduğu için tecrübeli firmalar tarafından yapılmalı ve işlem öncesi sonrası raporlanmalıdır.

Kolon Güçlendirme Fiyatları 2

   Kolon güçlendirme fiyatları uygulanacak yönteme ve kullanılacak malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Bunların yanında binadaki kat ve daire sayısı, kolonlarda hangi tür malzemelerin kullanıldığı, binanın yapılış yılı ve kaç yaşında olduğu gibi etmenler de fiyata etki edecektir. Örneğin eski olan ve yapımında kum kullanılmış olan bir binada kolon güçlendirme uygulaması işlemi sırasında maliyet artırıcı unsurlar olacaktır. Bina analiziyle birlikte gerçekçi bir maliyet ortaya konulabilir.

   Daha çok eski binalarda yapılacak olan analiz ve etüt işlemleri için ortalama olarak 4 bin TL ile 10 bin TL arasında bir ücret istenebilir. Kolon güçlendirme uygulaması için ise yukarıdaki kriterler göz önünde bulundurularak 20 bin TL ile 150 bin TL arasında bir fiyat skalası ortaya çıkacaktır. 

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

    Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Yorum Yap

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!