Akça Mantolama > Manisa Dış Cephe Mantolama M2 Fiyatları

Manisa Dış Cephe Mantolama M2 Fiyatları

MADDE 1: Dış Cephesine Güvenlikli İş İskelesi kurumuna başlamadan önce iskelenin   altına branda serilecek daha sonra iskele kurumuna başlanacak. binanın etrafındaki çimler ve ağaçların tamamı brandayla örtülecek. kapı,pencere kasaları, camlar, iskele kurulan bölgeler yürüme yolları vb. noktaların kirlenmemesi ve malzemelerin düşmesi riskine karşın, maskeleme bantları, naylon brandalar ve koruma plakaları ile gerekli tedbirler alınacaktır.

MADDE 2: Dış Cephelerde bulunan toz ve kabarmış boyalar kabarcıkları tamamı kazınarak temizlenecek cephelerde bulunan kırık ve çatlaklar altı boşalmış tüm sıvalar kolon ve kirişler balkon tavanları hasar görmüş yerlerin tamamı kırılacak, kırdığımız yerlerin büyük olan kısımlarına kara sıva küçük bölümlerine ise  özel dolgu elyaf tamir harç malzemesi  ile dış cepheye uygun ve sağlıklı bir şekilde tüm tamir ve tadilatları yapılacak.  

En Yakın Filli Boya Bayisi

MADDE 3:Yapılacak işlerin tamamı, malzeme, Nakliye, işçilik, işçi s.s.k giriş ve güvenliği tüm giderler Firmamıza ait olacaktır.

MADDE  4: Çalışma esnasında çıkan atık ve çöpler uygun yere toplanıp etrafa dağılması önlenecek, yerler korunacak, iş bitiminde yerler ekibimiz tarafından temizlenecek, çıkan molozlar tarafımızca atılacaktır.

MADDE 5: Bütün cephe işlemi bittikten ve iskele diğer cepheye taşınırken çalışılmış bölgede çevre temizliği AKÇA MANTOLAMA tarafında yapılacak ve oluşan molozlar ekibimiz tarafından kaldırılacak. Yapılacak işin takibini AKÇA MANTOLAMA yetkili elemanları yapacak.

MADDE 6: İş sahasına aktarılan demirbaş ve sarf malzemeler için işveren tarafından kapalı, yeterli büyüklükte ve kapısı kilitlenebilir  bir alan tahsis edilecektir.

MADDE 7: Yükleyicinin ihtiyacı olan elektrik ve su ihtiyacı iş veren tarafından bedelsiz olarak karşılanacaktır.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!