Akça Mantolama > Mantolama

MANTOLAMA

Türkiye’ de müteahhitlik hizmetleri denilince akla sadece bina yapmak geliyor. Aslında işin daha derin bir boyutu var. Müteahhitlik birçok alanın birleştiği ve çok kapsamlı bir iştir. Müteahhitler bir bina yapılırken malzeme, iş gücü, inşaat ekipmanı ve hizmet sağlamakla yükümlülerdir. Aynı zamanda binanın yapılan anlaşmaya göre belirtilen sürede ve şartlarda tamamlanması da müteahhittin sorumluluğundadır.

Malzeme seçimini uygun yönetmeliklere göre yaparak, müşterilerin güvenliğini her zaman ön planda tutmaları gerekmektedir. Son zamanlarda inşaat sektöründe yaşanan gelişmelerle inşaat malzemeleri konusunda sıkı önlemler ve kurallar ortaya konulmuştur. Bu gelişme insanların güvenliğini sağlamak için oldukça önemli bir adımdır. Aslan Yapı müteahhitlik hizmetlerin tüm bu kurallara uygum göstermektedir. Müteahhitler aynı zamanda inşaatın gerçekleşmesi için iş gücü de sağlamalıdır. Bu iş gücü için taşeronlarla anlaşma sağlayarak inşaatın tamamlanmasını sağlarlar. Aslan Yapı taşeronluk hizmeti sağlayan güvenilir firmalarla anlaşmalar sağlayarak, binanızın anlaşmaya uygun olarak teslim edildiğinden emin olur.

Son zamanlarda kentsel dönüşümün artmasıyla müteahhitlik hizmetleri de önemli bir yükselme göstermiştir. Doğru bir kentsel döşümün projesi uygulaması için yetenekli müteahhitlik hizmetleri ve doğru iletişim kanalları gerekmektedir. Aslan Yapı olarak kentsel dönüşüm hizmetleri de sağlayarak iki alanı bünyemizde bulundurmaktayız.

Müteahhitlik hizmetlerinde inşaatın yapılacağı arsa en önemli faktörlerden biridir. Müteahhitler arsa veya bina sahipleriyle konuşarak, inşaat projelerinin yükleniciliğini alırlar. Bu noktada arsa veya bina sahiplerinin istekleri ve beklentileri oldukça önemlidir. Aslan Yapı arsa ve bina sahiplerinin isteklerini dinleyerek her iki tarafında memnun olacağı müteahhitlik hizmetleri sunmak için çalışmaktadır. İyi bir müteahhitlik hizmetinde olması gerekenler iyi iletişim, pazarlama ve müşteri ilişkileridir. Bu alanda başarılı olmak için bir şirkette bu üç özelliğin de bulunması gerektir. Aynı zamanda müşteride güven hissi yaratmak da diğer bir önemli konudur. Bu maddelerden biri yetersiz olursa, iyi bir müteahhitlik hizmeti sağlanamaz. AKÇA MANTOLAMA bu dört önemli öğeyi de bünyesinde bulundurarak en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Özellikle de müşterilerle güven oluşturma konusunda şirket olarak ayrı bir özen

KALİTE POLİTİKAMIZ
Firmamız, gelişen teknoloji ve ürünleri araştırarak, müşteri isteklerini karşılamak için çalışarak, satış, uygulama ve uygulama sonrası hizmetlerimizi vermeyi görev edinmiş bulunmaktadır.

  • ISO 9001 kalite yönetim standardının gereklerini yerine getirecek şekilde çalışmalarını organize etmek ve sonuçlandırmak.
  • Takım ruhu ile çalışarak, hedeflerine ulaşmak.
  • Müşteri ihtiyaç ve menmuniyetinin karşılanması için sürekli gelişmeyi benimsemek.
  • Yönetim ve uygulama çalışmalarında, değerlerimizi koruyarak gerçekleştirilmesi
  • Müşterilerimizden aldığımız güvenin bilinci ile hareket edilmesi ve firmamız ile çalışmanın menmuniyetinin yaşatılması kalite politikalarımızdandır.

EKİBİMİZ
Firmamız Yöneticileri İnşaat Mühendisi yetkinliğine sahip olup, inşaat teknik alanlarında bunu bir farklılığa dönüştürmenin yanında, ekibimizin de teknik yeterlilikte veya bilgide olmasını önemsiyoruz.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!