Akça Mantolama > Dış Cephe Tamir ve Tadilat Fiyatları

Dış Cephe Tamir ve Tadilat Fiyatları

MADDE 1: Akça Mantolama İzolasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Şirketimiz Kurumsaldır. Türk Patent Marka Tescillidir.Filli Boya Uygulama ve Satış Bayisidir  Filli Boya Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Mantolama ve Çatı Aktarma ve İzolasyon İç ve Dış Cephe Boya Tamir ve Tadilat İşleri  İtina ile Yapılır.

MADDE 2: Apartman ve Site Filli Boya Capatect Dalmaçyalı Dış Cephelerde bulunan kırık ve çatlaklar altı boşalmış tüm sıvalar kolon ve kirişler balkon tavanları hasar görmüş yerlerin tamamı kırılacak. Kırdığımız yerlerin büyük olan kısımlara kara sıva ile küçük bölümleri özel dolgu elyaf tamir harç malzemesi ile dış cepheye uygun ve sağlıklı bir şekilde tüm tamir ve tadilatları yapılacaktır.

MADDE 3: Dış Cephe Mantolama, diğer adı ile Dış Cephe Kaplama hizmeti konusunda Tam 37 yıldır İstanbul başta olmak üzere hizmeti vermekteyiz.

MADDE 4: Yapılacak işlerin tamamı, malzeme ve İskele + nakliye, işçilik, işçi SSK giriş ve güvenliği tüm giderler tarafımıza ait olacak

MADDE 5: İş esnasında oluşabilecek iş kazalarından AKÇA MANTOLAMA, tek başına sorumludur.

MADDE 6: Çalışma esnasında pencere camlarının kırılması vs gibi zararlardan firmamız sorumludur.

 MADDE 7: Çalışma esnasında çıkan atık ve çöpler uygun yere toplanıp etrafa dağılması önlecek, yerler korunacak, iş bitiminde yerler ekibimiz tarafından temizlenecek, çıkan molozlar tarafımızca atılacaktır.

MADDE 8: Her cephe işlemi bittikten ve iskele diğer cepheye taşınırken çalışılmış bölgede çevre temizliği yapılacak ve oluşan molozlar ekibimiz tarafından kaldırılacak. Yapılacak işin takibini AKÇA MANTOLAMA yetkili elemanları yapacak.

MADDE 9: Ekibimiz toplum ve etik kurallarına hassasiyet göstererek çalışacak ayrıca iş veren ve kat sahiplerinin uygun görmediği işçi/işçiler çalıştırılmayacaktır.

MADDE 10: İş sahasına aktarılan demirbaş ve sarf malzemeler için işveren tarafından kapalı, yeterli büyüklükte ve kapısı kilitli bir alan tahsis edilecektir.

MADDE 11: Yükleyicinin ihtiyacı olan elektrik ve su ihtiyaçları iş veren tarafından bedelsiz olarak karşılanacaktır.

MADDE1: ÖDEME ŞEKLİ: Malzeme binaya geldikten  % 50 peşinat ödenecektir. Geriye kalan bakiye işin ortasında %25’i ödenecek, geriye kalan %25 ise iş bitiminde ödenecektir.

MADDE 2: Sadece  Geride kalan %50 bakiyemizde  Kredi kartı ile 3 Ay taksit halinde ödeme yapılabilir.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!