Akça Mantolama > Dış Cephe Tamir ve Tadilat Fiyatları

Dış Cephe Mantolama Tamir ve Tadilat Nasıl Yapılır

MADDE1: Dış cephelerde Güvenlikli İş İskelesi kurulmaya başlamadan önce iskelelinin altına branda serilecek daha sonra iskele kurulmaya başlanacaktır. Kurduğumuz iskelenin tamamı branda ile örtülecek binanın etrafındaki çimler ve ağaçların varsa tamamı brandayla örtülecek. Kapı-pencere kasaları, camlar, iskele kurulan bölgeler yürüme yolları vb. noktaların kirlenmesi önlemek amacıyla ve malzemelerin düşmesi riskine karşın, maskeleme bantları, brandalar  gerekli tedbirler alınacaktır.
 

MADDE 2: Dış Cephelerde bulunan kırık ve çatlaklar altı boşalmış tüm sıvalar kabarmış boyalar ve kabarcıkları temamı kazınarak temizlenmesi hasar görmüş yerlerin tamamı kırılacak, kırdığımız yerlerin içinde bulunan demirler tel fırça ile temizlenecek ardından antipas korucuyu sürülecektir. bu işlemler bittikten sonra kırdığımız yerlerin büyük olan kısımlara kara sıva ile küçük olan kısımlara özel dolgu elyaf tamir harç malzemesi ile dış cepheye uygun ve sağlıklı bir şekilde tüm tamir ve tadilatları yapılacak.

MADDE3:  Dış Cephe Doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir  uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen Nem ve rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır.

MADDE 4: Yapılacak işlerin tamamı, malzeme ve İskele + nakliye, işçilik, işçi SSK giriş ve güvenliği tüm giderler tarafımıza ait olacak

MADDE 5: İş esnasında oluşabilecek iş kazalarından AKÇA MANTOLAMA, tek başına sorumludur.

MADDE 6: Çalışma esnasında pencere camlarının kırılması vs gibi zararlardan firmamız sorumludur.

 MADDE 7: Çalışma esnasında çıkan atık ve çöpler uygun yere toplanıp etrafa dağılması önlecek, yerler korunacak, iş bitiminde yerler ekibimiz tarafından temizlenecek, çıkan molozlar tarafımızca atılacaktır.

MADDE 8: Her cephe işlemi bittikten ve iskele diğer cepheye taşınırken çalışılmış bölgede çevre temizliği yapılacak ve oluşan molozlar ekibimiz tarafından kaldırılacak. Yapılacak işin takibini AKÇA MANTOLAMA yetkili elemanları yapacak.

MADDE 9: Ekibimiz toplum ve etik kurallarına hassasiyet göstererek çalışacak ayrıca iş veren ve kat sahiplerinin uygun görmediği işçi/işçiler çalıştırılmayacaktır.

MADDE 10: İş sahasına aktarılan demirbaş ve sarf malzemeler için işveren tarafından kapalı, yeterli büyüklükte ve kapısı kilitli bir alan tahsis edilecektir.

MADDE 11: Yükleyicinin ihtiyacı olan elektrik ve su ihtiyaçları iş veren tarafından bedelsiz olarak karşılanacaktır.

Ödeme Şekli  Vade Farksız Taksit Seçenekleri.

ÖDEME ŞEKLİ: İskele ve malzeme binaya geldikten sonra 1 veya 2 cepheye  İskele  kurulacak sonra % 30 Peşinat ödenecektir. Geride kalan %70 bakiye için peşin ödemelerde %10 indirim uygulanacaktır, kredi kartı ile ödemelerde %5 indirim uygulanacaktır

1-)  Geride  kalan %70 bakiyemizde  Peşin  Ödemede % 10  indirim uygulanacaktır..

2-) Geride kalan %70 bakiyemizde  Kredi kartı ile ödeme % 5 İndirim uygulanacaktır. 6 Taksit Yapılabilir

3-) Çek ile Ödeme Ortalama 4 Ay Yapılabilir

4-) Daire sahipleri ödemelerini dilerse senetle 4 Ay taksit halinde ödeyebilir.

5-) Şekerbank Eko Kredi ile 12 Ay taksit halinde ödeme yapılabilir.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!