Akça Mantolama > Dış Cephe Mantolama Firması

DIŞ CEPHE MANTOLAMA FİRMASI

MADDE 1: Dış Cephesine Güvenlikli İş İskelesi kurumuna başlamadan önce iskelenin   altına branda serilecek daha sonra iskele kurumuna başlanacak. binanın etrafındaki çimler ve ağaçların tamamı brandayla örtülecek. kapı,pencere kasaları, camlar, iskele kurulan bölgeler yürüme yolları vb. noktaların kirlenmemesi ve malzemelerin düşmesi riskine karşın, maskeleme bantları, naylon brandalar ve koruma plakaları ile gerekli tedbirler alınacaktır.

En Yakın Filli Boya Bayisi

MADDE 2: Dış Cephelerde bulunan toz ve kabarmış boyalar kabarcıkları tamamı kazınarak temizlenecek cephelerde bulunan kırık ve çatlaklar altı boşalmış tüm sıvalar kolon ve kirişler balkon tavanları hasar görmüş yerlerin tamamı kırılacak, kırdığımız yerlerin büyük olan kısımlarına kara sıva küçük bölümlerine ise  özel dolgu elyaf tamir harç malzemesi  ile dış cepheye uygun ve sağlıklı bir şekilde tüm tamir ve tadilatları yapılacak.  

MADDE 3:Yapılacak işlerin tamamı, malzeme, Nakliye, işçilik, işçi s.s.k giriş ve güvenliği tüm giderler Firmamıza ait olacaktır.

MADDE  4: Çalışma esnasında çıkan atık ve çöpler uygun yere toplanıp etrafa dağılması önlenecek, yerler korunacak, iş bitiminde yerler ekibimiz tarafından temizlenecek, çıkan molozlar tarafımızca atılacaktır.

MADDE 5: Bütün cephe işlemi bittikten ve iskele diğer cepheye taşınırken çalışılmış bölgede çevre temizliği AKÇA MANTOLAMA tarafında yapılacak ve oluşan molozlar ekibimiz tarafından kaldırılacak. Yapılacak işin takibini AKÇA MANTOLAMA yetkili elemanları yapacak.

MADDE 6: İş sahasına aktarılan demirbaş ve sarf malzemeler için işveren tarafından kapalı, yeterli büyüklükte ve kapısı kilitlenebilir  bir alan tahsis edilecektir.

MADDE 7: Yükleyicinin ihtiyacı olan elektrik ve su ihtiyacı iş veren tarafından bedelsiz olarak karşılanacaktır.

Ayrıca Vade Farksız Taksit Seçenekleri.

1-)  Ödeme Seçenekleri: İskele ve malzeme binaya geldikten sonra 1 veya 2 cepheye iskele kurulacak. iskele Kurulduktan sonra % 30 peşinat ödenecektir. Geride kalan %70lik tutar peşin ödemelerde %10 indirim kredi kartı ile ödemelerde %5 indirim uygulanacaktır. Daire sahipleri kendi ödemelerini dilerlerse senetle veya çek ile ödeye bilir.İşe başladığımız tarihten itibaren senetler başlamış olacak ve yönetim tarafından toplanıp iş alana teslim edilecektir

2-)  Geride  kalan %70 bakiyemizde  Peşin  Ödemede % 10  indirim uygulanacaktır..

3-) Geride kalan %70 bakiyemizde  Kredi kartı ile ödeme % 5 İndirim uygulanacaktır. 9 Ay Taksit yapılabilir.

4-) Daire sahipleri ödemelerini dilerse senetle 6 Ay taksit halinde  ödeyebilir.

5-) Çek ile Ödeme Ortalama 6 Ay Yapılabilir

6-) Şekerbank Eko Kredi ile 12 Ay taksit halinde ödeme yapılabilir.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!