Akça Mantolama > Çatı Tamir ve Bakım Hizmetleri

Çatı Tamiri ve Bakım Hizmetleri

MADDE 1: Şirketimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda  çatının gizli deresi ve pergole arasında  Kuş Kafesi kenarlarında su sızıntısı tespit edilmiştir. Tespit edilen yerlere yani çatının gizli deresi ve pergole arasında  poliüretan su yalıtım malzeme ile uygulama yapılacaktır.

MADDE 2: Çatı Aktarma ve İzolasyon  Çatıda bulunan  Mevcut kiremitlerin kaldırılması, kiremitlerin tırnaklarının temizlenmesi, kırık ve çürüklerinin atılması, yerine aynı esvapta kiremit ve mahya takviye edilmesi, mevcut ahşap karkasın kontrol edilmesi, kırık çürüklerinin yenisi ile değiştirilmesi. baca kenarlarının ve gizli dereyse kırık ve çatlaklar altı boşalmış tüm sıvalar kabarmış  kabarcıkları tamamı kazınarak temizlenecek ardında özel dolgu elyaf tamir harç malzemesi ile  uygun ve sağlıklı bir şekilde tüm tamir ve tadilatları yapılacak. gizli derelere suyun düzgün gidebilmesi için derelere eyim verilecektir sonrasında derelerin içlerine fulyolu mebran yapılacaktır

MADDE 3: Döşeme tahtası üzerine  PP300 siyah membran kiremit altı su yalıtım örtüsü birbiri üzerine 10 cm binili döşenmesi. Çatı gizli dereyse, gizli derelerinin, baca kenarlarının polyester keçeli folyolu membran ile izole edilmesi. Mevcut kiremitlerin alt sırası galvaniz telle bağlanarak veya çivilenerek düz bir şekilde döşenmesi, mahyaların harç ile dondurulması.

MADDE 4: Yapılacak işlerin tamamı, malzeme, Nakliye, işçilik, işçi s.s.k giriş ve güvenliği tüm giderler Firmamıza ait olacaktır. 

MADDE 5: Çalışma esnasında çıkan atık ve çöpler uygun yere toplanıp etrafa dağılması önlenecek, yerler korunacak, iş bitiminde yerler ekibimiz tarafından temizlenecek, çıkan molozlar tarafımızca atılacaktır.

MADDE 6:  Bütün cephe işlemi bittikten ve iskele diğer cepheye taşınırken çalışılmış bölgede çevre temizliği yapılacak ve oluşan molozlar ekibimiz tarafından kaldırılacak.Yapılacak işin takibini AKÇA MANTOLAMA İZOLASYON yetkili elemanları yapacak.

MADDE  7:  İş sahasına aktarılan demirbaş ve sarf malzemeler için işveren tarafından kapalı, yeterli büyüklükte ve kapısı kilitlenebilir  bir alan tahsis edilecektir.

MADDE  8: Yüklenicinin ihtiyacı olan elektrik ve su ihtiyaçları işveren tarafından bedelsiz olarak karşılanacaktır.

Neden Biz?

Akça Mantolama; Dış Cephe MantolamaDış Cephe KaplamaAlçı ve Sıva UygulamaÇatı AktarmaÇatı Tamir ve BakımDış Cephe BoyamaDrenajFayansİzolasyonMermerSöveSu YalıtımıZemin Güçlendirme üzerine malzeme satışı ve uygulama hizmetleri konusunda tam 22 yıldır İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerine gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile hizmet vermekte olan kurumsal bir inşaat firmasıdır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!