Bize Ulaşın

GSM: 0532 251 80 84

Mail Adresimiz

info@akcamantolama.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Pzt. -Cmt. : 09:00-18:00

İŞ GÜVENLİĞİ ÇOK ÖNEMLİDİR.

Akça Mantolama > Biz Kimiz

Hakkımızda

Şirketimiz Kurumsaldır Türk Patent Marka Tescillidir. Filli Boya Uygulama ve Satış Bayisidir Dış Cephe Mantolama Uygulayıcı Firmasıdır Tüm malzeme + işçilik Filli Boya tarafından 10 Yıl Garantisi. Enerji Kimlik Belgesi ücretsiz olarak verilecektir.

Akça Mantolama; Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Kaplama, Alçı ve Sıva Uygulama, Çatı Aktarma, Çatı Tamir ve Bakım, Dış Cephe Boyama, Drenaj, Fayans, İzolasyon, Mermer, Söve, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme üzerine malzeme satışı ve uygulama hizmetleri konusunda tam 35 yıldır İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerine gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile hizmet vermekte olan kurumsal bir inşaat firmasıdır.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında Akça Mantolama iştirak ettiği bütün projelerde müşterileriyle ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan ısı yalıtımı alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği haline getirmiştir.

Akça Mantolama yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiği müşterilerinin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle, ısı yalıtımı alanında yaptığı birincil görevin, müşterilerinin zorlu hayat şartlarında en önemli korunakları olan evlerini Yolcu İnşaat güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmek olduğuna inanmaktadır. 

ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ HATTI:  + 90 212 852 83 48

Adres: Mehter Çeşme Mh. Cumhuriyet Cd. 1953 Sk. No:5/A 34515 Esenyurt / İstanbul

E-Posta: info@akcamantolama.com.tr

Vizyonumuz

   İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda (Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtımı), Çatı İzolasyon, Söve ve Dekor, Çatı Kaplama Uygulaması, Su Yalıtımı, Cephe Giydirme, Temellerde Drenaj, Boya, Seramik Uygulama, Değer Katan Ek Uygulamalar, Dekoratif Cephe Kaplamaları gibi binanız için gerekli olan tüm yenilikleri en uygun fiyat ve avantajlarıyla müşterilerine sunan Akça Mantolama’nın amacı hizmette sıfır hata ve daima kaliteli ürün anlayışıyla örnek bir kuruluş olmak ve böylelikle sektöre öncülük yapmaktır.

   Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek, kısa sayılabilecek bir sürede ısı yalıtımı sektöründe lider firma konumuna yükselen, ancak bu konumunu koruyabilmenin yolunu, kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan Akça Mantolama yaşadığı dönüşümdeki en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir.

Misyonumuz

   Akça Mantolama güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile, süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla, müşteri beklentilerini memnuniyete taşıma bilinciyle, tüm paydaşlarca takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla faaliyetlerini hayata geçirmektedir.

Belgelerimiz

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!