Su Yalıtım Fiyatları

Su Yalıtım Fiyatları

   Su yalıtımı uygulamalarının yapılması gereken yerler su sızma ihtimalinin olabileceği yerlerdir. Su sızmasının olabileceği alanlar şunlardır; toprak teması bulunan duvarlar, temele ve zemine oturmuş olan döşemeler, suyun birikme yapabileceği dış duvarlar, banyo teras ve eğimli çatılar, lavabo gibi ıslak zeminler. Bunların haricinde su yalıtımının uygulanmak istenildiği durum suyun uzaklaştırılmasının değil depolanmasının istenildiği alanlardır. Bunlar; su deposu ile suni gölet havuzlardır.

   Su yalıtımı malzemeleri polimer bitümlü veya sentetik örtüler ile sürme su yalıtım malzemeleridir. Açmak gerekirse su yalıtım malzemeleri şu şekildedir; bitüm su yalıtım malzemeleri, çimento bazlı su yalıtım malzemeleri, epoksi su yalıtım malzemeleri, siloksan su yalıtım malzemeleri, kauçuk su yalıtım malzemeleri, polimerler su yalıtım malzemeleri, akrilik bazlı su yalıtım malzemeleri, likit örtü ve püskürtme membranları.

   Su yalıtım fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermesiyle birlikte fiyatlar belli bir ortalamadadır. Su yalıtım fiyatlarına etki eden unsurlar malzemeler, kullanılan makineler ve işçiliktir. Bunlar içerisinde maliyetin en büyük payını oluşturan işçiliktir. Buradan da anlaşılacağı gibi kaliteli bir uygulama yapacak firma seçimi oldukça önemlidir.

   Bunların dışında su yalıtımı uygulanacak binanın bulunduğu iklim ve binanın inşa kalitesi fiyat hesaplanması üzerinde direkt etkilidir. Isı yalıtımı uygulanacak malzemeler farklı fiyatlarda ve farklı kalitelerde bulunmaktadır. Malzemelerin seçiminde yukarıda söylenilen kriterler göz önüne alınarak yapılmalıdır.

Neden Akça Mantolama?

1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!