Çatı Aktarma Ustası

Çatı Aktarma Ustası

   Çatı aktarma ustası çatılardaki tamirat ve onarım işleriyle ilgilenen kişidir. Çatılar binaların temel unsurlarından biridir. Çatısız bina mümkün değildir. Çatılar binayı olumsuz hava koşullarından (yağmur suyu, kar suyu, dolu) ve olumsuz iklim koşullarından koruyan bir şemsiye gibidir. Çatılar binalara korunum amacıyla birlikte estetik bir görünüm de sağlar. Suların bina üzerinden yönlendirilmesi, uzaklaştırılması için çok önemli bir görev üstlenmiştir. Üzeri açık çatılar da bulunmaktadır. Bunlara açık çatı veya terasta denmektedir. Bu tarz çatılar yapmak için çatı ustasının binanın uygunluğunu kontrol etmesi gerekir.

Çatı Aktarma Ustası 2

   Kiremitten ya da metal malzemelerden imal edilebilen çatıların sağlamlılığı ve dayanıklılığı iyi bir çatı aktarma ustası ile mümkün olabilir. Çatı aktarma uygulaması kaliteli işçilik isteyen bir işlemdir. Çatı aktarma ustası yapacağı işlemler öncesi binayı analiz etmeli ve binanın taşıma gücünü de ele alarak malzemelerini ve uygulama yöntemini seçmesi gerekir.

Neden Akça Mantolama?

1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!