Mermer Uygulama Fiyatları

Mermer Uygulama Fiyatları

   Mermer uygulama fiyatları kullanılacak mermer çeşidine, uygulama yapılacak alanın özelliklerine, uygulanacak teknik özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Mermerin fiyatını etkileyen temel unsurlar rengi, ebatı, kalınlığı, metrajı, yüzey bitiş ve kenar bitiş şeklidir. Mermerin ortalama metrekare fiyatları 20 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

   Mermer fiyatlarını etkileyen başka bir unsur da tasarımdır. Tasarım konusunda deneyimli ve söz sahibi firmalar mermer fiyatlarında da söz sahibi olmaktadırlar. Ancak her bütçeye uygun mermerler bulunabilmektedir.

   Mermer fiyatına etki eden bir diğer unsur da kesim kalitesidir. Kesim ve ölçü kalitesi göz ardı edilen bir faktör olsa da montaj sırasında bunun önemi ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla toplam fiyata etki etse de kesim kalitesine dikkat edilmelidir.

   Mermer fiyat piyasası değişkenlikler gösterebilmektedir. Bu yüzden güncel olarak takip etmek gerekir. Mermerlerin cinsine göre ortalama fiyatları şu şekildedir;

   Muğla Beyaz Mermer M2’si 140 TL

   Epoksi Fileli Burdur Bej Mermer M2’si 100 TL

   Epoksi Fileli Patara Bej Mermer M2’si 175 TL

   2 ve 3’lük Muğla Beyaz Mermer M2’si 35 TL

   Tundra Gri Döşeme M2’si 55- 65 TL

Neden Akça Mantolama?

1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!