BLOG

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Bir kere yapılır. doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen Nem ve Rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır. Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Dış Cephe Kaplama Fiyatları

Dış Cephe Kaplama Fiyatları

   Dış cephe kaplamasında kullanılacak malzemeler teknik ve ekonomik özelliklerine göre seçilir. Dış cephe kaplama malzemeleri şu şekilde sıralanabilir; ahşap kaplama, cam ve seramik kaplama, dış sıva ve boya, doğal taş kaplama, siding kaplama, prekast kaplama.

   Dış cephe kaplama fiyatlandırma süreci şu şekilde işlemektedir; Öncelikle tüm cepheler birer birer ölçülür. Pencere ve kapı boşlukları gibi boşluklar ölçülür ve toplam metrajdan düşülür. Varsa ek uygulama istekleri ölçülür. Bina krokisi çizilerek ölçümler kaydedilir. Termal kamerayla ısı kayıpları tespit edilir. Tüm bu ölçütler sonucunda bir fiyat belirlenir ve teklif sunulur. Teklifin kabulü ile sözleşme hazırlanır ve işe başlanır.

Dış Cephe Kaplama Fiyatları 2

   Dış cephe kaplama uygulamalarında genelde en çok tercih edilen markalar Filli Boya, Capatect Dalmaçyalı ve Weber olarak görünür.

   Capatect Dalmaçyalı Filli Boya Cephe Kaplama Isı Yalıtım Sistemi 5 cm için fiyatı; 85 TL/m2

   Polisan Exelans Enerji Dış Cephe Kaplama Isı Yalıtım Sistemi 5 cm için fiyatı; 93 TL/m2

   Marshall Thermos Dış Cephe Kaplama Isı Yalıtım Sistemi 5 cm için fiyatı; 87 TL/m2

   Weber Saint Gobain Maxitherm Dış Cephe Kaplama Isı Yalıtım Sistemi 5 cm için fiyatı; 88 TL/m2

   Weber Saint Gobain Maxitherm Dış Cephe Kaplama Isı Yalıtım Sistemi 5 cm için fiyatı; 88 TL/m2

   Baumit Open Dış Cephe Kaplama Isı Yalıtım Sistemi 5 cm için fiyatı; 94 TL/m2

   Fawori Dış Cephe Kaplama Isı Yalıtım Sistemi 5 cm için fiyatı; 93 TL/m2

   Polikrom Dış Cephe Kaplama Isı Yalıtım Sistemi 5 cm için fiyatı; 79 TL/m2

   Wagner Dış Cephe Kaplama Isı Yalıtım Sistemi 5cm için fiyatı; 91 TL/m2

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!