BLOG

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Bir kere yapılır. doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen Nem ve Rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır. Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Dış Cephe İzolasyon

Dış Cephe İzolasyon

   İzolasyon ısı yalıtımlı cephe panellerinin birleşim noktalarına uygulanır. Isı yalıtımlı cephe panelleri birleştirildiklerinde birbirlerine geçecek şekilde üretilir. Bunun nedeni kaçaklara engel olmaktır. Isı yalıtımlı cephe panelleri arasında bırakılan derz boşlukları aşamalı olarak kapatılır.

Dış Cephe İzolasyon 2

   İzolasyon yapıların uzun ömürlü olması ve iç, dış etkenlere korunması için uygulanması gereken bir işlemdir. İzolasyon uygulanan yapılar iklim koşullarına karşı ve yeraltı sularına karşı korunmuş olur. Yapılarda ısının dengeli bir şekilde yayılmasını sağlar. Ayrıca istenmeyen seslere karşı korunma sağlar. İzolasyon sayesinde enerji tüketimi azalır ve buna bağlı olarak çevre için bir koruma sağlanmış olur. Enerji tüketiminin azalması aynı zamanda cebimize ekonomik olarak bir dönüş sağlar. Genel olarak doğru uygulanmış bir izolasyon ile yaklaşık olarak %50 enerji tasarrufu elde edilebilir.

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!