Dış Cephe İzolasyon

Dış Cephe İzolasyon

   İzolasyon ısı yalıtımlı cephe panellerinin birleşim noktalarına uygulanır. Isı yalıtımlı cephe panelleri birleştirildiklerinde birbirlerine geçecek şekilde üretilir. Bunun nedeni kaçaklara engel olmaktır. Isı yalıtımlı cephe panelleri arasında bırakılan derz boşlukları aşamalı olarak kapatılır.

Dış Cephe İzolasyon 2

   İzolasyon yapıların uzun ömürlü olması ve iç, dış etkenlere korunması için uygulanması gereken bir işlemdir. İzolasyon uygulanan yapılar iklim koşullarına karşı ve yeraltı sularına karşı korunmuş olur. Yapılarda ısının dengeli bir şekilde yayılmasını sağlar. Ayrıca istenmeyen seslere karşı korunma sağlar. İzolasyon sayesinde enerji tüketimi azalır ve buna bağlı olarak çevre için bir koruma sağlanmış olur. Enerji tüketiminin azalması aynı zamanda cebimize ekonomik olarak bir dönüş sağlar. Genel olarak doğru uygulanmış bir izolasyon ile yaklaşık olarak %50 enerji tasarrufu elde edilebilir.

Neden Akça Mantolama?

1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!