Çatı Tamir Firmaları

Çatı Tamir Firmaları

Çatı tamirine başlamadan önce çatı tamirinin yapılacağı bina ve çevresinde gerekli kontrollerin yapılması gerekir. Bu kontrollerin yapılacağı yerler; bacaların dipleri ve sıvaları, çatıların iskeleti ve su dereleri gibi çatı elemanlarıdır. Bazı durumlarda çatılar tamir edilemeyecek şekilde hasar almış olabilir. Bu gibi durumlarda çatıların tamiri mümkün olmayacağından dolayı baştan aşağı yenilenmesi daha uygun olacaktır. Çatı tamirinde fiyatlar tamir mi baştan aşağı yenileme mi olup olmadığına ve kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişiklik gösterebilir.

Çatı Tamir Firmaları 2

Çatı tamiri firmaları çok çeşitlilik gösterir. Bunun nedeni bir iki çatı tamiri işinde çalışan kişilerin bile kendini çat tamir firması olarak tanıtmasıdır. Çatı tamir işi tecrübe ve güvenilirlik gerektirmektedir. Bu yüzden bilinirliliği olan deneyimli firmaların seçilmesi çatı tamirinin verimliliği açısından önemlidir. Çatı tamiri riskli bir iştir bundan dolayı gerekli önlemlerin alınması gerekir. Aksi taktirde çeşitli iş kazaları yaşanabilir hatta can kayıpları söz konusu olabilir.

   Çatı tamiri firmalarının seçiminde yukarıdaki kriterler göz önüne alınmalı ve müşteri memnuniyetine önem veren deneyimli olan firmalar araştırılmalı ve seçilmelidir.

Çatı Tamir Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

  Öncelikle referansları kuvvetli, tecrübeli ve iyi bir kadroya sahip firmalar tercih edilmelidir.

   Standartlara uygun olan malzemeleri kullanan firmalar seçilmelidir.

   Çatı tamiri sonrasında yaptığı iş için garanti verebilen firmalar seçilmelidir.

   Uygulama öncesi sözleşme imzalanmalı ve karşılıklı istekler sözleşmede belirtilmelidir.

   Uygulama öncesi keşif yapan ve binanın ihtiyaçlarına göre çalışma planı gerçekleştiren firmalar seçilmelidir.

Neden Akça Mantolama?

1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!