BLOG

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Bir kere yapılır. doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen Nem ve Rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır. Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Söve Uygulama Fiyatları

Söve Uygulama Fiyatları

   Söve binanın pencere ve balkon gibi bölümlerinde ve doğrama çevrelerinde kullanılan süsleme elamanlarıdır. Değişik model ve ebatlarda uygulanabilmektedir.

   Pencereler binalarda en çok ısı kaybının yaşanabileceği bölümlerden biridir. Pencerelerde söve uygulamasının kullanılması ısı kayıplarını en aza indirgeyerek enerji kaybını önlemiş olur.

   Söve uygulamalarında kullanılan malzemeler geçmişten bugüne farklılaşmalar göstermiştir. Eskiden daha çok ahşap, taş, mermer gibi malzemeler kullanılırken günümüzde bunların yerine daha çok strafor kullanılmaktadır. Straforun söve uygulamasında daha çok tercih edilmesinin sebebi ekonomik olmasının yanı sıra yüksek performans göstermesidir. Bunun yanı sıra strafora ulaşımın kolay olması ve uygulama yapılmasının da basit oluşu bu malzemenin tercih sebebidir. Söve uygulaması binalara ekstra bir yük getirmez bu sebeple precast benzeri uygulamalar rahatlıkla yapılabilir. 

Söve Uygulama Fiyatları 2

   Söve uygulama modelleri şu şekildedir; Harpuşta, sütun başı, dere saklama, kat silmesi, dekor kabartma, denizlik, motif, payanda, sütun, köşe taşı

   Söve, kat silmesi ve denizlik fiyatları metre cinsinden fiyatları şu şekildedir;

   Söve metre fiyatları çeşitlerine, nitelik özelliklerine göre 5 TL ile 20 TL arasında değişmektedir.

   Desdalga metre fiyatı 18 TL’dir.

   Deskare metre fiyatı 18 TL’dir.

   Denizlik metre fiyatları çeşitlerine, nitelik özelliklerine göre 5,30 TL ile 31 TL arasında değişmektedir.

   Kat silmesi metre fiyatları çeşitlerine, nitelik özelliklerine göre 8,5 TL ile 40,5 TL arasında değişmektedir.

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!