Mantolama M2 Fiyatları

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Bir kere yapılır. doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen nem ve rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır.

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Çoğunlukla Tercih Edilen Filli Boya Dalmaçyalı, Karbon takviyeli Dış Cephe Mantolama ısı yalıtım paket sistemi. İçindeki karbon dengesi sayesinde Kışın, Sıcak dışarı kaçmasın. Yazın, Sıcak içeri sızmasın!” İşte Bu Filli Boya Dalmaçyali Mantolama, paket sistemlerinin binalarda 4 mevsim geçerli ısı yalıtım ekonomisi. Bu ekonomiyi yaşayanlar yıllarca rahat ediyor

Dış Cephe Mantolama Doğru malzeme ve kaliteli işçilik tüm malzemelerin seçilen bir markadan takım halinde kullanılması önemlidir. Bununla birlikte seçilen malzemenin türü ve kalınlığı da fiyatı etkiler. İşçilik kalitesi; İşi yapacak firmanın doğru seçilmesi malzemelerin kalitesi kadar önemlidir. Bu yüzden firmaların referansları değerlendirilmelidir.

 

Binanın yüksekliği; Binanın yüksekliğinin artması doğru orantıda malzeme ve işçi giderlerini de artırır. Binanın girinti çıkıntı oranı; Binanın girinti çıkıntı oranına bağlı olarak malzemelerin uygulaması da zorlaşabilmekte ve zamanı uzatabilmektedir. Bu da işçinin uygulama süresini uzatacağından fiyatı artırıcı bir unsurdur.

Demir korkuluklar; Daha çok eski binalarda bulunan korkuluklar mantolama uygulaması sırasında sorun teşkil eder. Demir korkulukları sökmeden uygulama yapmak sağlıklı olmayacağından dolayı bunların sökülmesi ve uygulama sonrası tekrar takılması gerekir ki bu da ek bir fiyat oluşturur.

Dış Cephe Mantolama işlemi bittikten sonra kısa kalan Pencere Mermerleri ve Pencere denizliklerinin uzunluğu kontrol edilecek, dış cephe mantolama ısı yalıtım sisteminin kalınlığına göre mermer ve PVC(denizlikler) uzatılacaktır. Mermer veya  PVC (denizlikler) Toplam Fiyata dahil edilmemiştir. İş veren isterse Ek ücret karşılığında Pencere mermerlerin üstüne 2cm kalınlıkta mermer yapılacaktır.

Neden Akça Mantolama?

1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!