Bize Ulaşın

GSM: 0532 251 80 84

Mail Adresimiz

info@akcamantolama.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Pzt. -Cmt. : 09:00-18:00

BLOG

 Akça Mantolama’nın uygulamasını yürüttüğü Mantolama, Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Mantolama M2 Fiyatları

Öncelikle Şirketimize Göstermiş Olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz; Tüm Malzeme + İşçilik Anahtar Teslimi Dış cephe mantolama m2 fiyatları bazı ölçütlere bağlı olarak değişmektedir. Bu ölçütler; malzeme kalitesi, işçilik kalitesi, binanın yüksekliği, binanın girinti çıkıntı oranı, demir korkuluklar, pencere altı mermerler, estetik unsurlar.

Dış Cephe Mantolama M2 Fiyatları 2021 Güncel Liste

Filli Boya Capatect Dalmaçyalı Mantolama 135 TL/M2 Fiyatı

Filli Boya Expert Mantolama 120 TL/M2 Fiyatı

Polisan Exelans Mantolama 115 TL/M2 Fiyatı

Fawori Dış Cephe Mantolama 115 TL/M2 Fiyatı

Malzeme kalitesi; Mantolamada kullanılacak malzemelerin bazı belgelere sahip olması gerekir. Bunlar; TS, CE, ETAG. Ayrıca tüm malzemelerin seçilen bir markadan takım halinde kullanılması önemlidir. Bununla birlikte seçilen malzemenin türü ve kalınlığı da fiyatı etkiler.

İşçilik kalitesi; İşi yapacak firmanın doğru seçilmesi malzemelerin kalitesi kadar önemlidir. Bu yüzden firmaların referansları değerlendirilmelidir.

Binanın yüksekliği; Binanın yüksekliğinin artması doğru orantıda malzeme ve işçi giderlerini de artırır. Binanın girinti çıkıntı oranı; Binanın girinti çıkıntı oranına bağlı olarak malzemelerin uygulaması da zorlaşabilmekte ve zamanı uzatabilmektedir. Bu da işçinin uygulama süresini uzatacağından fiyatı artırıcı bir unsurdur.

   Demir korkuluklar; Daha çok eski binalarda bulunan korkuluklar mantolama uygulaması sırasında sorun teşkil eder. Demir korkulukları sökmeden uygulama yapmak sağlıklı olmayacağından dolayı bunların sökülmesi ve uygulama sonrası tekrar takılması gerekir ki bu da ek bir fiyat oluşturur.

   Pencere altı mermerler; Bazı pencere ve kapı altı mermerlerinin uzunluk ve kısalığı ek malzeme kullanımı gerektirebilir ki bu da fiyatı artırıcı bir unsur olacaktır.

   Estetik unsurlar; Estetik unsurların kullanımı ek fiyat oluşturacaktır.

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

    Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!