BLOG

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Bir kere yapılır. doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen Nem ve Rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır. Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Isı Yalıtım Fiyatları

Isı Yalıtım Fiyatları

   Isı yalıtım fiyatları uygulama yapılacak olan binanın teknik özelliklerine ve bina sahiplerinin uygulama sonrası beklentilerine göre değişiklikler gösterebilmektedir. Aynı zamanda ısı yalıtımında kullanılacak olan ısı yalıtım levhalarının ve levha kalınlıklarının da fiyata etkisi olacaktır.

   Isı yalıtımı uygulaması uzun zamanlı olarak bakıldığında bir masraf değildir. Çünkü ısı yalıtım uygulaması masrafını çıkarabileceği gibi daha sonrasında da enerji ve maliyet tasarrufu sağlar.

Isı Yalıtım Fiyatları 2

   Isı yalıtım maliyetinin hesaplanabilmesi için bazı ölçümler ve işlemlerin yapılması gerekir. Bu ölçümler şu şekilde sıralanabilir;

   Tüm cepheler bir bir ölçülür,

   Pencere, kapı ve benzer alanlar ölçülerek metrajdan düşülür,

   Isı yalıtım dışında istenen herhangi bir ek düzenleme varsa hesaplanıp maliyete eklenir,

   Bina planı çizilerek yapılacaklar listelenir,

   Binadaki olası ısı kaçakları termal kameralar ile tespit edilir,

   Tüm bu hesaplamalardan sonra maliyet belirlenir ve fiyatlandırma yapılır,

   Teklif dosyası hazırlanarak sunulur,

   Teklifin kabulüyle beraber sözleşme imzalanır ve iş süreci başlar.

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!