Çatı Tamir Fiyatları

   Çati tamir ve tadılat fiyatları Çatı bir binanın iklim (rüzgâr, sıcak, soğuk) ve hava koşullarına (yağmur, kar, dolu) karşı korunmasını sağlayan yapıların en üst birimidir. Çatılar iki kısma ayrılır; taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması. Çatı tamiri uygulamasında bu iki kısım (taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması) ayrı ayrı gözden geçirilmeli ve yenilenmelidir.

  Çatıların ısı kaybı toplam kayıp içerisinde % 25 civarındadır. Bu orandan kaynaklanan ısı kaybı kontrol altına alınmadığı takdirde azımsanmayacak şekilde hayat konforunu etkileyecektir. Çatı tamirinde gerekli uygulamalar yapıldığında ısı kaybı önemli derecede azalarak yüksek verim elde edilir.   

   Çati tamir ve tadılat fiyatları tamirine başlamadan önce çatı tamirinin yapılacağı bina ve çevresinde gerekli kontrollerin yapılması gerekir. Bu kontrollerin yapılacağı yerler; bacaların dipleri ve sıvaları, çatıların iskeleti ve su dereleri gibi çatı elemanlarıdır. Bazı durumlarda çatılar tamir edilemeyecek şekilde hasar almış olabilir. Bu gibi durumlarda çatıların tamiri mümkün olmayacağından dolayı baştan aşağı yenilenmesi daha uygun olacaktır. Çatı için tamir ve tadilat fiyatı arasında değişmektedir. Tamirat içerisinde olanlar şu şekildedir: Çatı oluk dere çatı temizliğinin yapılması, baca diplerinin duvar diplerinin ve su derelerinin onarımıyla yalıtımı.

Neden Akça Mantolama?

1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!