Dış Cephe Boya Fiyatları

MADDE1: Dış Cephesine Güvenlikli İş İskelesi kurumuna başlamadan önce iskelelinin altına branda serilecek daha sonra iskele kurumaya başlanacak. binanın etrafındaki çimler ve ağaçların tamamı brandayla örtülecek. kapı-pencere kasaları, camlar, iskele kurulan bölgeler yürüme yolları vb. noktaların kirlenmesi ile malzemelerin düşmesi riskine karşın, maskeleme bantları, naylon brandalar ve koruma plakaları ile gerekli tedbirler alınacaktır.

MADDE 2: Dış Cephe uygulamaya başlamadan önce tüm cephe yüzeyi jet su tabancası ile yıkanacaktır. Ardından Dış Cephelerde bulunan kırık ve çatlaklar altı boşalmış tüm sıvalar kolon ve kirişler balkon tavanları hasar görmüş yerlerin tamamı kırılacak.kırdığımız yerlerin içinde bulunan demirleri tel fırça ile temizlenecek ardından antipas korucuyu sürülecektir.bu işlemler bittikten sonra kırdığımız yerlerin büyük olan kısımlara kara sıva ile küçük bölümleri özel dolgu elyaf tamir harç malzemesi ile dış cepheye uygun ve sağlıklı bir şekilde tüm tamir ve tadilatları yapılacaktır.

MADDE  3: Asma İskele kurulmasından dolayı çatıya ve görsellere verilen zarar şirketimiz tarafından onarılacaktır

MADDE  4: pvc doğrama ve mermerlerin muhafaza edilip naylonla üstleri kapatılacaktır. 

MADDE  5:  Malzemeler TSE belgeli olup boya markaları yönetim tarafından onay alınacaktır

MADDE  6: Tüm sorumluluk çalışma esnasında firmaya aittir

MADDE  7: 1 Kat Astar 2 Kat  Filli Boya yeni  silikon esaslı buhar geçirgenliği yüksek, Su iticiliği yüksek, kendi   kendini temizleyebilen, mat, fotokatalitik  özelliği ile uzun süre temiz kalan, mantar, yosun ve küfe karşı dirençli dış cephe boyası uygulama yapılarak boya uygulama işi tamamlanacaktır..

MADDE 8: Yapılacak işlerin tamamı, malzeme, Nakliye, işçilik, işçi s.s.k giriş ve güvenliği tüm giderler Firmamıza ait olacaktır. 

MADDE 9: Çalışma esnasında çıkan atık ve çöpler uygun yere toplanıp etrafa dağılması önlenecek, yerler korunacak, iş bitiminde yerler ekibimiz tarafından temizlenecek, çıkan molozlar tarafımızca atılacaktır.

MADDE 10:  Bütün cephe işlemi bittikten ve iskele diğer cepheye taşınırken çalışılmış bölgede çevre temizliği yapılacak ve oluşan molozlar ekibimiz tarafından kaldırılacak.Yapılacak işin takibini AKÇA MANTOLAMA İZOLASYON yetkili elemanları yapacak.

MADDE  11:  İş sahasına aktarılan demirbaş ve sarf malzemeler için işveren tarafından kapalı, yeterli büyüklükte ve kapısı kilitlenebilir  bir alan tahsis edilecektir.

MADDE  12: Yüklenicinin ihtiyacı olan elektrik ve su ihtiyaçları işveren tarafından bedelsiz olarak karşılanacaktır.

Neden Akça Mantolama?

1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!