BLOG

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Bir kere yapılır. doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen Nem ve Rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır. Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Dış Cephe Boyama Fiyatları

Dış Cephe Boyama Fiyatları

   Dış cephe boyası daha çok estetik bir görünüm elde etmek için kullanılan iç cephe boyaları kadar önemlidir. Estetik görünüm dışında dış cepheye dayanıklılıkta sağlar. Dış cephe boyası seçiminde öncelikle dikkat edilmesi gereken hususlar uygulama yapılacak olan binanın maruz kaldığı iklim ve hava koşullarıyla cephenin yüzeysel özellikleridir.  Örneğin oldukça yağış alan bölgelerdeki binaların dış cephe boyama uygulamasında nem ve suya karşı dayanıklı olan boyalar seçilmelidir. Sıvası düzgün olmayan cephelerde pürüzleri olabildiğince kapatmak adına düz boyalar değil grenli boyalar tercih edilmelidir.

   Dış cephe boya uygulamasının ömrünün uzun olması yalnızca seçilen malzemenin kalitesine değil aynı zamanda kaliteli ve özenli işçiliğe de bağlıdır. Yapılacak olan hatalı uygulamalar fayda sağlamayacağı gibi dış cepheye zarar da verebilecektir.

   Dış cephe boyama firmaları şunlardır;

   Filli Boya, Dyo Boya, Marshall Boya, Casati Boya, Polisan Boya, Düfa Boya, Fawori Boya, İshakol Boya, ÇBS Boya, Jotun Boya, Kale Boya, Meges Relius Boya, Akdeniz Boya, Weber Markem Boya, Çamlıca Boya, Türksan Boya, Halimoğlu Boya, Raykon Boya, Cabella Boya, Senta Boya

   Dış cephe boyama uygulama fiyatları binanın içinde bulunduğu hava koşullarına ve binaların uygulama yapılacak yüzey alanına ve çeşidine ayrıca uygulanacak olan boyanın özellikleri göz önünde bulundurularak farklılık gösterebilmektedir.

   Dış cephe boyama fiyatları ortalama olarak şu şekilde sunulabilir;

   Polisan Exelans Macro M2 bazında fiyatı 30 TL’dir.

   Filli Boya Amphisilan M2 bazında fiyatı 30 TL’dir.

   Bunların dışındaki Tempo, Fawori, Expert, Perla gibi boyaların M2 bazında fiyatı 25 TL’dir.

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!