Bize Ulaşın

GSM: 0532 251 80 84

Mail Adresimiz

info@akcamantolama.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Pzt. -Cmt. : 09:00-18:00

BLOG

 Akça Mantolama’nın uygulamasını yürüttüğü Mantolama, Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Mermer Uygulama Firmaları

Mermer Uygulama Firmaları

  Mermerlerin kullanım alanları ve kullanım amaçları oldukça fazladır. Buna bağlı olarak uygulayıcı firmalar da çeşitlilik göstermektedir.

   Mermerin kullanım alanları banyo ve mutfak tezgâhları ile basamak, döşeme kaplama ve denizlik uygulamaları olarak sıralanabilir.

   Denizlik mermerler ile pencere sistemlerine estetik bir görünüm kazandırılır. Pencere sistemlerinde kullanılan mermerler daha çok dekoratif amaçlıdır. Ancak pencere sistemlerine uygulanan mermerler estetik değer katmanın dışında binaların dış cephelerinde uygulanmış olan ısı izolasyon malzemelerini de su sızıntılarına karşı korur. Denizlik mermerlerin yapısı sağlamdır ve renkleriyle desenleriyle büyüklükleriyle çok çeşitlidir.

   Binalara uygulanan ısı izolasyon sistemlerinin uzun ömürlü ve dayanaklı olabilmesi için balkon üstlerinde mermer uygulaması yapılması gerekir. Uygulama yapılacak mermerin genişliğinin ölçüsü izolasyon malzemesi genişliğinin ölçüsüne uygun olmalıdır ki cepheyi yağmur suyu sızıntılarına karşı koruyabilsin ve estetik bir görünüm kazandırsın.

Mermer Uygulama Firmaları 2

   Sert ve bu ölçüde aşınmaya karşı dirençli olan mermer bina girişinde ve bina içlerinde bulunan merdivenlerin kaplanmasında da tercih edilen bir malzemedir. Mermerin kullanım alanı iç ve dış ortamlarda oldukça fazladır.

   Bazı mermer uygulayıcı firmalar şu şekildedir:

   ARD MERMER GANİT İNŞ SAN. TİC L

   3M GÜVEN GRANİT & MERMER SAN.TİC LTD

   ABBASOĞLU GRUP İNTERGRANİT DIŞ TİC.      

   AKYÜZ GRANİT MERMER                        

   ALKAN MERMER VE GRANİT SANAYİ. A.Ş.      

   AŞAN GRANİT & MERMER      

   BERİL MERMER            

   BETA GRANİT

   BRAVO MERMER TRAVERTEN GRANİT SAN    

   ÇEBİ MARBLE MERMER GRANİT MAD.İNŞ.     

   EGE MERMER GRANİT İNŞ. SAN. TİC. 

   ETNA GRANİT MERMER İNŞ. SAN TİC LTD        

   GENÇLER 1 GRANİT MERMER                

   GMG. GLOBAL MARBLE GRANITE       

   GRANİCES GRANİT     

   KARAKAYALAR GRANİT-MERMER       

   KEFELİ MERMER GRANİT           

   LEONARDO GRANIT SANAYII LTD.STI 

   MANGAN GRANİT& MERMER              

   MİM MERMER MAD. SAN TİC A.Ş.      

   MS GRANİT AŞ             

   POLİTAŞ GRANİT         

   SEÇKİN NEJDET                            

   TENOKA GRANİT & MERMER 

   TORUNLAR MARBLE- GRANİTE             

   ÜÇER MERMERCİLİK SAN. VE TİC. LTD.              

   YAPI GRANİT MERMER LTD ŞTİ

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

    Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Yorum Yap

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!