BLOG

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Bir kere yapılır. doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen Nem ve Rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır. Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Mermer Uygulama Firmaları

Mermer Uygulama Firmaları

  Mermerlerin kullanım alanları ve kullanım amaçları oldukça fazladır. Buna bağlı olarak uygulayıcı firmalar da çeşitlilik göstermektedir.

   Mermerin kullanım alanları banyo ve mutfak tezgâhları ile basamak, döşeme kaplama ve denizlik uygulamaları olarak sıralanabilir.

   Denizlik mermerler ile pencere sistemlerine estetik bir görünüm kazandırılır. Pencere sistemlerinde kullanılan mermerler daha çok dekoratif amaçlıdır. Ancak pencere sistemlerine uygulanan mermerler estetik değer katmanın dışında binaların dış cephelerinde uygulanmış olan ısı izolasyon malzemelerini de su sızıntılarına karşı korur. Denizlik mermerlerin yapısı sağlamdır ve renkleriyle desenleriyle büyüklükleriyle çok çeşitlidir.

   Binalara uygulanan ısı izolasyon sistemlerinin uzun ömürlü ve dayanaklı olabilmesi için balkon üstlerinde mermer uygulaması yapılması gerekir. Uygulama yapılacak mermerin genişliğinin ölçüsü izolasyon malzemesi genişliğinin ölçüsüne uygun olmalıdır ki cepheyi yağmur suyu sızıntılarına karşı koruyabilsin ve estetik bir görünüm kazandırsın.

   Sert ve bu ölçüde aşınmaya karşı dirençli olan mermer bina girişinde ve bina içlerinde bulunan merdivenlerin kaplanmasında da tercih edilen bir malzemedir. Mermerin kullanım alanı iç ve dış ortamlarda oldukça fazladır.

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!