BLOG

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Bir kere yapılır. doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen Nem ve Rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır. Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Drenaj Fiyatları

Drenaj Fiyatları

   Drenaj yüzey ve yer altı sularının toplanması, kontrol altına alınması ve fazla suların boşaltılması, uzaklaştırılması işlemidir. Drenaj yüzey drenajı ve yer altı drenajı olarak ikiye ayrılır. Yüzey drenajında toprağın üstündeki suyun takibi, kontrolü, yer değiştirmesi, toplanması ve düzenliliği söz konusuyken yer altı drenajında toprağın üstündeki suların takibi, kontrolü, yer değiştirmesi, toplanması ve düzenliliği söz konusudur. Buna bağlı olarak yüzey drenajı ile sürekliliği olan (kar, yağmur gibi) suların yapılara zarar vermeden yüzeyden uzaklaştırılması amaçlanırken yer altı drenajı ile zemin kitlesinin su düzeyinin tehlikeli boyutlara gelmesi engellenir, gelmiş ise düşürülür.

Drenaj Fiyatları 2

   Drenaj fiyatları uygulamada kullanılacak drenaj malzemelerine, uygulama yapılacak yapı ve yapı çevresindeki özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı doğru fiyatın alınabilmesi için uygulama öncesi keşif işleminin gerçekleştirilmesi ve bu incelemeler sonucunda fiyatlandırılma yapılması gerekir.

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!