BLOG

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Bir kere yapılır. doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen Nem ve Rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır. Dış Cephe Kaplama, Drenaj, Çatı Tamir ve Bakım, Duvar Çıtası Dekorasyon Kaplama, İzolasyon, Söve Uygulama, Mermer Uygulama, Fayans Uygulama, Dış Cephe Boyama, Alçı ve Sıva Uygulama, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme ve binanıza değer katacak diğer ek uygulamalar hakkındaki bilgilere yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Fayans Uygulama Fiyatları

Fayans Uygulama Fiyatları

Fayans uygulama fiyatları malzemenin çeşidine, boyutuna ve uygulanacak yapıya göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca bunlara uygulama işçilik fiyatının da eklenmesi gerekmektedir.

   Farklı fayans çeşitleri farklı teknik uygulamalar gerektireceğinden farklı işçilik fiyatları da ortaya çıkacaktır. Uzun ömürlü bir fayans uygulaması için yalnızca malzemenin kaliteli olması yetmez, bununla birlikte kaliteli işçilikte gerekmektedir.

   Fayans uygulaması öncesi yapılacak uygulama alanı keşfi ortalama bir fiyat ortaya çıkarabilir.

Fayans Uygulama Fiyatları 2

   Fayans uygulama maliyetine etki edecek bir diğer faktör de halihazırda bulunan fayansları kırarak yeni bir döşeme yapılmasıdır. Bunun yerine eski fayansların üzerine yeni fayansların uygulanması işlemi maliyeti daha düşük olacaktır. Bununla birlikte fayans tamiratı uygulaması işçilik fiyatları ile yeni döşenecek fayans uygulamaları işçilik fiyatları farklılık gösterecektir.

   Fayans uygulamasında kullanılan malzemelerden en kalitelisi porselenlerdir. Düşük ücretli fayans uygulama arayışı sonraki zamanlarda olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir.

   Fayansların fiyatı m2 cinsinden sunulur ve ortalama olarak 20 TL’den başlamaktadır.

Neden Akça Mantolama?

    1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!