Fayans Uygulama Fiyatları

Fayans Uygulama Fiyatları

Fayans uygulama fiyatları malzemenin çeşidine, boyutuna ve uygulanacak yapıya göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca bunlara uygulama işçilik fiyatının da eklenmesi gerekmektedir.

   Farklı fayans çeşitleri farklı teknik uygulamalar gerektireceğinden farklı işçilik fiyatları da ortaya çıkacaktır. Uzun ömürlü bir fayans uygulaması için yalnızca malzemenin kaliteli olması yetmez, bununla birlikte kaliteli işçilikte gerekmektedir.

   Fayans uygulaması öncesi yapılacak uygulama alanı keşfi ortalama bir fiyat ortaya çıkarabilir.

Fayans Uygulama Fiyatları 2

   Fayans uygulama maliyetine etki edecek bir diğer faktör de halihazırda bulunan fayansları kırarak yeni bir döşeme yapılmasıdır. Bunun yerine eski fayansların üzerine yeni fayansların uygulanması işlemi maliyeti daha düşük olacaktır. Bununla birlikte fayans tamiratı uygulaması işçilik fiyatları ile yeni döşenecek fayans uygulamaları işçilik fiyatları farklılık gösterecektir.

   Fayans uygulamasında kullanılan malzemelerden en kalitelisi porselenlerdir. Düşük ücretli fayans uygulama arayışı sonraki zamanlarda olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir.

   Fayansların fiyatı m2 cinsinden sunulur ve ortalama olarak 20 TL’den başlamaktadır.

Neden Akça Mantolama?

1999 yılında faaliyete geçen Akça Mantolama dış cephe mantolama, çatı aktarma, izolasyon, iç ve dış cephe boyama gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan, güçlü altyapısı ile müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarıyla ısı yalıtım sektöründe lider uygulayıcı firma haline gelmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!