Akça Mantolama > Beylikdüzü Dış Cephe Mantolama

Beylikdüzü Dış Cephe Mantolama

Filli Boya Dalmaçyali Dış Cephe Mantolama yapılardaki ısı kayıplarının en aza indirgenmesi amacıyla bina dış cephesinde, çatıda, döşemede ve tesisat sisteminde yapılan işlemlere denir. Mantolama uygulamasının vadettiği yazın serinlemek, kışın ise ısınmak amacıyla harcanan enerjinin en aza indirgenmesi ve bu doğrultuda önlemler alınmasıdır. 20 ile 22 derece arasındaki sıcaklık konutlarda konforlu bir yaşam sürdürebilmek için idealdir. Ayrıca konutların dış duvarlarının iç yüzeyinde sıcaklık ile iç ortamdaki sıcaklık arasındaki farkın 3 dereceden fazla olmaması gerekir. Araştırmalara göre uygun malzeme ve uygun kalınlıkla mantolama uygulanmış yapılarda %50’lere varan enerji tasarrufu söz konusudur.

Filli Boya Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi firması oldukça kaliteli markadır. Garanti süresi ve kapsamı geniştir. Servis ağı ve uygulama bayileri ülke genelinde fazla olduğu için ulaşımı kolaydır. Capatect Dalmaçyalı firması uzun zamandır sektörde olduğu ve memnun müşterilere sahip olduğu için tecrübesi ve güvenilirliği yüksek düzeydedir.

Filli Boya Capatect Dalmaçyalı mantolama malzemelerinin özelliklerini genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz; Isı iletkenlik kat sayısı: 0,033W/Mk olması ile garantilidir. Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir. Basınca karşı dirençli olduğu için çatlamalar söz konusu olmaz. Suya karşı dirençliliği ile uzun ömürlüdür. Uygulama sonrası dinlendirilme standartlarına uyularak sistemin oturması sağlanır.

Filli Boya Capatect Dalmaçyalı mantolama sistemlerini paket şeklinde sunmaktadır. Bu paketler; Capatect Mantolama Sistemi, Capatect Carbon Edition Mantolama Sistemi, Capatect UNI Mantolama Sistemi, Capatect Akrilik Mantolama Sistemi.

Filli Boya Capatect Mantolama Sistemi malzemeleri; Capatect Mantolama Yapıştırıcılar, Isı Yalıtım levhalar, Dübeller, Mantolama sıvası, Donatı Filesi, Kaplama Astarı, Mineral Kaplama, Dış Cephe Boya Astarı, Mantolama Sistemi Boyaları

Filli Boya Capatect Carbon Edition Mantolama Sistemi malzemeleri; Capatect Mantolama Yapıştırıcılar, Isı Yalıtım levhalar, Dübeller, Carbonmax Mantolama sıvası, Donatı Filesi, Kaplama Astarı, Carbonfine Mineral Kaplama, Dış Cephe Boya Astarı, Isı Yalıtım Sistemi Boyaları

Filli Boya Capatect UNI Mantolama Sistemi malzemeleri; Capatect Mantolama Yapıştırıcılar, Isı Yalıtım levhalar, Dübeller, UNI Özel Mantolama sıvası, Donatı Filesi, Silikonlu Dış Cephe Boya Astarı, Grenli Kaplamalar, Isı Yalıtım Sistemi Boyaları

Filli Boya Dalmaçyali Capatect Akrilik Mantolama Sistemi malzemeleri; Capatect Mantolama Yapıştırıcılar, Isı Yalıtım levhalar, Dübeller, Akrilik Mantolama sıvası, Donatı Filesi, Silikonlu Kaplama

Neden Biz ?

Akça Mantolama; Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Kaplama, Alçı ve Sıva Uygulama, Çatı Aktarma, Çatı Tamir ve Bakım, Dış Cephe Boyama, Drenaj, Fayans, İzolasyon, Mermer, Söve, Su Yalıtımı, Zemin Güçlendirme üzerine malzeme satışı ve uygulama hizmetleri konusunda tam 22 yıldır İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerine gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile hizmet vermekte olan kurumsal bir inşaat firmasıdır.

 Kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren Akça Mantolama iş uygulama biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

İstanbul ‘da bir çok dış cephe mantolama hizmeti veren usta ve firmalar varken çalışacağınız firmayı iyi araştırın. Unutmayın, firmayı araştırırken fiyatları değil referans, itibar ve köklü bir firma olmasına özen gösterin.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!