Akça Mantolama > Dış Cephe Fileli Sıva Uygulaması

Dış Cephe Fileli Sıva Uygulaması

MADDE 1: Dış Cephesine Güvenlikli İş İskelesi kurumuna başlamadan önce iskelenin altına branda serilecek daha sonra iskele kurumuna başlanacak. binanın etrafındaki çimler ve ağaçların tamamı brandayla örtülecek. kapı,pencere kasaları, camlar, iskele kurulan bölgeler yürüme yolları vb. noktaların kirlenmemesi ve malzemelerin düşmesi riskine karşın, maskeleme bantları, naylon brandalar ve koruma plakaları ile gerekli tedbirler alınacaktır.

MADDE 2: Dış Cephelerde bulunan toz ve kabarmış boyalar kabarcıkları tamamı kazınarak temizlenecek cephelerde bulunan kırık ve çatlaklar altı boşalmış tüm sıvalar kolon ve kirişler balkon tavanları hasar görmüş yerlerin tamamı kırılacak, kırdığımız yerlerin büyük olan kısımlarına kara sıva küçük bölümlerine ise özel dolgu elyaf tamir harç malzemesi ile dış cepheye uygun ve sağlıklı bir şekilde tüm tamir ve tadilatları yapılacak.

MADDE 3:Yapılacak işlerin tamamı, malzeme, Nakliye, işçilik, işçi s.s.k giriş ve güvenliği tüm giderler Firmamıza ait olacaktır.

MADDE  4: Çalışma esnasında çıkan atık ve çöpler uygun yere toplanıp etrafa dağılması önlenecek, yerler korunacak, iş bitiminde yerler ekibimiz tarafından temizlenecek, çıkan molozlar tarafımızca atılacaktır.

MADDE 5: Bütün cephe işlemi bittikten ve iskele diğer cepheye taşınırken çalışılmış bölgede çevre temizliği AKÇA MANTOLAMA tarafında yapılacak ve oluşan molozlar ekibimiz tarafından kaldırılacak. Yapılacak işin takibini AKÇA MANTOLAMA yetkili elemanları yapacak.


MADDE 6: İş sahasına aktarılan demirbaş ve sarf malzemeler için işveren tarafından kapalı, yeterli büyüklükte ve kapısı kilitlenebilir bir alan tahsis edilecektir.
 
MADDE 7: Yükleyicinin ihtiyacı olan elektrik ve su ihtiyacı iş veren tarafından bedelsiz olarak karşılanacaktır.

Neden Biz?

Akça Mantolama; Dış Cephe MantolamaDış Cephe KaplamaAlçı ve Sıva UygulamaÇatı AktarmaÇatı Tamir ve BakımDış Cephe BoyamaDrenajFayansİzolasyonMermerSöveSu YalıtımıZemin Güçlendirme üzerine malzeme satışı ve uygulama hizmetleri konusunda tam 22 yıldır İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerine gerek uzman kadromuz gerekse uygun fiyat avantajlarımız ile hizmet vermekte olan kurumsal bir inşaat firmasıdır.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!