Akça Mantolama > Capatect Dalmaçyalı Mantolama M2 Fiyatları

Capatect Dalmaçyalı Mantolama M2 Fiyatları

 Filli Boya 1988 yılında kurulan Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş. sektöre girdiği ilk yıllarda, inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu beton katkıları, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir. Etkin satış ve pazarlama sistemleri sayesinde oluşan yüksek talep şirketin büyük bir hızla büyümesini sağlamıştır. Betek, inşaat malzemeleri konusunda edindiği tecrübe ve güçle yeni pazar arayışlarına girmiş ve inşaat boyalarını da ürün gamına dahil etmiştir.

Capatect Dalmaçyalı Mantolama M2 Fiyatları 2

    Filli Boya MANTOLAMA Betek Boya Kimya ve Sanayi Aş, 1993 yılında inşaat boyaları alanına, Avrupa`nın en büyük boya markası Caparol ile teknolojik iş birliği yaparak adım atmıştır. İki şirketin iş birliği hem Betek hem de Türk Boya Sektörü açısından bir dönüm noktası olmuş; Filli Boya markası, Avrupa`nın boya konusundaki teknolojik zenginliğini Türk tüketicisi ile buluşturmuştur. Avrupalı bir ortakla üretime geçen ilk Türk boya şirketi olan Betek, boya sektörüne ilk yabancı sermaye girişini de sağlamıştır.

   Filli Boya Tarafında Enerji Kimlik belgesi ve 10 Yıl Garantisi Ücretsiz verilecektir.

Capatect Dalmaçyalı Mantolama M2 Fiyatları

   Filli Boya Dalmaçyali Firmaları Mantolama Isı yalıtım uygulamaları kapsamında binanızın dışına uygulanan bir tekniktir. Mantolama ile ilgili merak ettikleriniz bu yazımızda. Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası, ideal karbon oranı ile standart EPS Mantolama  ısı yalıtım levhalarına oranla %20 daha iyi ısı yalıtım değerine Isı Yalıtım Sistemi duvarlardan ısı geçisini önleyerek ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar, uygulandığı binaların ömrünü uzatır. Konut içinde dengeli ısı dağılımı sağlayarak sağlıklı ve konforlu mekanlar oluşturur. Capatect Isı Yalıtım Sistemi`nin binalarda 4 mevsim geçerli ısı yalıtım ekonomisi. Bu ekonomiyi yaşayanlar yıllarca rahat ediyor. Unutmayın ki, ısı yalıtım sistemi bir kere yaptırılır. Sistemin performansı, kullanılan malzemelerin kalitesi ve birbiriyle uyumuyla doğrudan ilgilidir. Capatect Isı Yalıtım Sistemi`ni oluşturan tüm ürünler, Filli Boya Capatect uzmanlığı ve ileri teknoloji ile üretilmiştir. Capatect Isı Yalıtım Sistemi, tecrübe, teknoloji, uzmanlık ve güven demektir.

   Filli Boya Capatect Dalmaçyalı man­to­lama ürünü ile yapılarınızın ömrünü uzatmanızda mümkündür. Dış etkenlerden korunan binanız her zaman için koruma altına olmaya devam eder. İklim şartlarına karşı büyük bir direnç gösterir ve bilinen tüm etkenlerin önüne geçilmesini sağlar. Ayrıca yapıların iç kısımlarında sağlanan ısı dengesi de Capatect Dalmaçyalı ürünü ile gelen diğer avantajlar atasında kendini göstermektedir. Bu ürün sayesinde duvarlarınızdan ne soğuk ne de sıcak iç mekanlarınıza girer.

   Filli Boya Capatect Dalmaçyalı mantolama ürünü sayesinde uygulama yapılan binaların en az %50 oranında bir tasarruf sağlar. Sis­te­min kısa bir zaman içerisinde ken­disi için harcanan maliyeti karşıladığı görülmektedir. Birçok mantolama sistemi için aynı şey söylense de Capatect Dalmaçyalı ürününde durum biraz daha farklıdır. Çünkü ürün içeriğinde yer alan özel yalıtım organları sayesinde yalı­tı­mın en yüksek kalitede yapılmasına ve bunun gerçek anlamda hissedilmesine imkân tanımaktadır.  Yalıtım sistemlerinden farklı olarak Avrupa Kalite Standartlarına uygun olarak geliştirilen yüksek performanslı Capatect Dalmaçyalı Karbon Takviyeli Isı Yalıtım Levhası sayesinde; daha düşük yalıtım kalınlığı ile daha yüksek ısı yalıtım performansı sağlıyor. Karbon takviyesi ile daha iyi bir ısı yalıtım değerine sahiptir. Isı Yalıtım Levhası, uygulandığı yerlerde ortalama %50 enerji tasarrufu sağlıyor. Yüksek nefes alma (su buharı geçirgenliği) kabiliyeti sayesinde yüksek nem ve düşük sıcaklık koşullarında dahi terleme ve yoğuşmanın önüne geçerek binalarımızın hem onarım masraflarını azaltıyor hem de ömrünü uzatıyor. 2004 yılında Özel ve Kamu sektöründe önemli ve seçkin birçok yalıtım uygulamasında yer alan Filli Boya Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Sistemi uygulanan yapılarda sıcağa ve soğuğa bağlı yıpranmaların ve demir donatılardaki korozyonun önlenmesi ile depreme karşı dayanım da artıyor.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!