MARKALAR

Akça Mantolama > Fawori Mantolama Fiyatları

Fawori Mantolama Fiyatları

Fawori Boya 1988 yılında kurulmuş olan Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş. bünyesinde bulunan bir markadır. Fawori üretim faaliyetlerine 2003 yılında başlamıştır. Türkiye’deki mantolama markaları içinde tercih edilen ve ilk sıralarda gelen bir markadır. Fawori markasının sloganı ‘boyada ve ısı yalıtımında hem iyi kalite hem iyi fiyat’tır. Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fawori optimix mantolama m² fiyatı (4 cm) İstanbul içi adrese teslim Kdv hariç  36,66 tl/m² dir. 25/07/2021 e kadar geçerlidir. Fawori silikonlu dış cephe boyası fiyata dahildir. Tır bazlı alım şartları geçerlidir. 2021 dış cephe mantolama fiyatları ve çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Ülkemizde 5 Aralık 2009 tarihinde yürürlüğe giren ve zorunlu olan enerji performansı yönetmeliği doğrultusunda Fawori markası gerekli mantolama sistemini müşterilere sunmaktadır. Fawori mantolama malzemeleri Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş. bünyesinde yönetmelikte bulunan standartlar çerçevesinde üretilmektedir.

Fawori mantolama sistemlerinde kullanılan malzemeler nefes alabilirlik özelliğine sahiptir. Bu nedenle mantar, küf ve hava akımı engellenmiş olur. Bu da konforlu yaşam alanları sunar. Ayrıca Fawori mantolama TS EN 13499 standartlarına uygunluk belgesine de sahiptir.

   Fawori 4cm kalınlık için mantolama fiyatı M2/90 TL;

   Enerji karbonlu EPS levhası,

   Yapıştırma için harç,

   Plastik çivili beton dübel,

   Elyaflı ısı yalıtım Sıva,

   Donatı file,

   PVC fileli köşe profil,

   Denizlik profil,

   Hazır dekoratif kaplama,

   Dış cephe astar,

   Dış cephe silikonlu boya

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!