Akça Mantolama > Fawori Mantolama Fiyatları

Fawori Mantolama Fiyatları

Faworı Boya 1988 yılında kurulmuş olan Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş. bünyesinde bulunan bir markadır. Fawori üretim faaliyetlerine 2003 yılında başlamıştır. Türkiye’deki mantolama markaları içinde tercih edilen ve ilk sıralarda gelen bir markadır. Fawori markasının sloganı ‘boyada ve ısı yalıtımında hem iyi kalite hem iyi fiyat’tır. Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ülkemizde 5 Aralık 2009 tarihinde yürürlüğe giren ve zorunlu olan enerji performansı yönetmeliği doğrultusunda Fawori markası gerekli mantolama sistemini müşterilere sunmaktadır. Fawori mantolama malzemeleri Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş. bünyesinde yönetmelikte bulunan standartlar çerçevesinde üretilmektedir.

Fawori mantolama sistemlerinde kullanılan malzemeler nefes alabilirlik özelliğine sahiptir. Bu nedenle mantar, küf ve hava akımı engellenmiş olur. Bu da konforlu yaşam alanları sunar. Ayrıca Fawori mantolama TS EN 13499 standartlarına uygunluk belgesine de sahiptir. Enerji karbonlu EPS levhası,

   Yapıştırma için harç,

   Plastik çivili beton dübel,

   Elyaflı ısı yalıtım Sıva,

   Donatı file,

   PVC fileli köşe profil,

   Denizlik profil,

   Hazır dekoratif kaplama,

   Dış cephe astar,

   Dış cephe silikonlu boya

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!