MARKALAR

Akça Mantolama > Jotun Boya

Jotun Boya

Jotun Boya  silikon esaslı buhar geçirgenliği, Su iticiliği yüksek, kendi  kendini temizleye bilen, mat, fotokatalitik  özelliği ile uzun süre temiz kalan, mantar, yosun ve küfe karşı dirençli dış cephe boyasıdır.

Dış Cephe Boya Özellikleri Jotun, renk tasarımındaki tecrübesiyle dış cephede yüksek performanslı 576 renk alternatifi sunar.  Pigment teknolojisindeki uzmanlığı ve global deneyimi ile tüm renkler, Jotun ürünlerine özel  olarak renk laboratuvarlarında tasarlanır. Zorlu iklim koşullarına karşı yüksek UV dayanımı sunan 576 renk ile binanızın estetik görünümünü ve rengini yıllarca korur.

Özel formülü sayesinde betonu aktif olarak karbonlaşmaya karşı korur. Karbondioksit difüzyonunu  engellemesi sayesinde beton içerisindeki demir aksamların paslanmasını engeller. Böylece binanızın yapısal olarak korunmasını sağlar.

Dayanıklılığını %100 saf akrilik bağlayıcısı ile mükemmel yapışma, su ve UV dayanımı  özelliklerinden alır. Tuz ve karbondioksite karşı koruma sağlayarak yüzeye nefes aldırır. Çatlak köprüleme özelliği olan ürünleriyle yapının zamanla oturmasından kaynaklı ortaya çıkan kılcal çatlakları köprüler. Sunduğu yüksek performans ile bakım periyodları arasında geçen sürenin uzamasını sağlayarak boya uygulamasını yatırıma dönüştürür.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!