Akça Mantolama > Weber Mantolama Bayileri

Weber Mantolama Bayileri

Weber Dış Cephe Mantolama Türkiye’ de 1998 yılından beri faaliyet gösteren Weber, seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe boya ve kaplamaları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım ürünleri, tamir-tesviye ürünleri beton-tamir koruma sistemleri, şantiye genel malzemeleri, mastikler, zemin sistemleri ve iç cephe boyalarından oluşan geniş bir ürün portföyüne sahiptir. 

Yapı sektöründeki 112 yıllık deneyiminin yanı sıra hem dünyada hem de ülkemizde ısı yalıtımın öncülerinden olan Weber, mantolamada da Avrupa lideri konumundadır.
Bu ayrıcalığın verdiği güç ile, dış cephe mantolama yalıtımına yönelik sunduğu benzersiz hizmetlerle, yapılar için güvenilir çözümler sunan Weber, geniş yelpazesindeki özel amaçlı ürünlerini, sektöre faydalı ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilen tek bir sistem içerisinde entegre etmiştir.

 

Güçlü teknik alt-yapısı ve renovasyon projelerinde sahip olduğu 30 yıllık global deneyimi ile Weber, yenilenen ya da yeni projelendirilen tüm yapılar için eksiksiz bir çözüm sağlamaktadır.
Weber, bir ilke olarak benimsediği yeni ve rekabetçi çözümler hedefleyen yapısını müşteri memnuniyetini önde tutarak ISO 9001:2008 belgesi ile tescillemiştir.

Müşterileri için “kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışı”nı benimsemiş olan Weber, “insana ve yaşadığı çevre”ye verdiği önemi de gösterebilmek için ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni tüm tesislerinde yapılandırarak mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne entegre etmiştir.

Weber güvencesi altında sunulan dış cephe yalıtım sistemleri ürünleri ayrıca Türk Standartları Enstitüsü (TSE) kriterlerine de uygun olarak üretilmektedir.
Weber, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, tecrübesini, pazarın gelişimi için kullanarak, gelişen teknolojik imkanlar ve know-how desteği ile; uygulama kalitesini arttıran, çevreye ve insan sağlığına duyarlı ürünler geliştirir.

Weber Therm EPS

Mantolama sistemlerinde kullanılmak üzere, polistiren ham maddesinin su buharıyla şişirilmesi ve ham madde taneciklerinin birbirlerine yapışması yolu ile özel üretilen ve boyutsal kararlılığını kazanabilmesi için dinlendirilen ekspande (genleştirilmiş) polistiren levhalardır. Mantolamada dış duvar subasman seviyesi üzerinde ısı yalıtımı amacıyla kullanılmaktadır. weber.therm EPS levhaları TS EN 13499 “Ekspande polistiren esaslı dış cephe ısı yalıtım sistemleri”nde yalıtım levhalarının sağlaması gereken teknik özellikler dikkate alınarak, TS 7316 EN 13163 standardına uygun olarak üretilmektedir. Kapiler emiciliği yoktur. Kullanım sıcaklığı -50/+75°C aralığında olup güneşin mor ötesi ışınlarına (UV) karşı hassastır.

Teknik Özellikleri

Isı İletkenlik Beyan Değeri ≤0,040 W/mK Yangın Dayanımı E Kenar Şekli Kare Profili Yüzey Şekli Düz Su Buharı Difüzyon Direnci, u 20-40 Yüzeylere Dik Çekme Mukavemeti ≥150 kPa Boyutsal Kararlılık ≤%0,2
Karesellik (Gönyeden Sapma) 2 mm/m Düzlemsellik +5 mm Boy toleransı +2 mm En Toleransı +2 mm Kalınlık Toleransı +1 mm Basma Dayanımı ≥60 kPa Kısmi Daldırma ile Uzun Sürede Su Emme ≤0,5 kg/m2

Weber Therm XPS

Mantolama sistemlerinde kullanılmak üzere, polistiren ham maddesinden ekstrüzyon yolu ile özel olarak üretilen ekstrüde polistiren levhalardır. Mantolamada dış duvar ve özellikle toprak altı ile subasman seviyelerinde ısı yalıtım amacıyla kullanılmaktadır.
weber.therm XPS yalıtım levhaları TS 11989 EN 13164 standardına uygun olarak üretilmektedir.
%100 kapalı gözenekli homojen hücre yapısına sahip olup bünyesine su almamaktadır. Kapiler emiciliği yoktur. Kullanım sıcaklığı -50/+75°C aralığında olup, mor ötesi ışınlara (UV) karşı hassastır.

Teknik Özellikleri

Isı iletkenlik Beyan Değeri ≤0,035 W/mK Yangın Dayanımı E Kenar Şekli Kare Profili Yüzey Şekli Pürüzlü Su Buharı Difüzyon Direnci, u 90 Yüzeylere Dik Çekme Mukavemeti ≥200 kPa Boyutsal Kararlılık ≤%5 Karesellik (Gönyeden Sapma) 5 mm/m Düzlemsellik +7 mm Boy toleransı +8 mm En Toleransı +8 mm Kalınlık Toleransı +1 mm Basma Dayanımı ≥200 kPa Kısmi Daldırma ile Uzun Sürede Su Emme ≤%0,7

Weber Therm Taşyünü

Mantolama sistemlerinde kullanılmak üzere, inorganik hammadde olan bazalt taşının 1350-1400°C’de ergitilerek elyaf haline getirilmesi yolu ile özel olarak üretilmektedir. Mantolamada dış duvar subasman seviyesi üzerinde ısı yalıtım amacıyla kullanılma ktadır. Dış Cephe Isı Yalıtım Uygulamaları | Weber

Weber.therm taşyünü yalıtım levhaları TS EN 13500 “Mineral yün (taşyünü) esaslı dış cephe ısı yalıtım sistemleri”nde yalıtım levhalarının sağlaması gereken teknik özellikler dikkate alınarak, TS 901-1 EN 13162 standardına uygun olarak üretilmektedir. https://www.tr.weber/dis-cephe-isi-yalitim-uygulamalari
Higroskopik ve kapiler değildir. Kullanım sıcaklığı -50/+600°C aralığında olup boyutsal olarak %100 kararlıdır. Sıcağa ve rutubete maruz kalması halinde dahi, boyutlarında bir değişme olmaz.

 

MADDE 1 : ÖDEME ŞEKLİ: İskele ve malzeme binaya geldikten sonra 1 veya 2 cepheye iskele kurulacak. sonra aşağıdaki tabloya göre ödeme yapılacak

MADDE 2 : Toplam paranın peşin ödemesinde %10 indirim uygulanacaktır.

MADDE 3: kredi kartı ile ödemelerde % 30 Peşinat ödenecektir. Geride kalan %70 bakiye %5 indirim uygulanacaktır.

MADDE 4 : Çek ile ödemelerinizde 6 ay taksit yapılabilir.

MADDE 5 :Daire sahipleri ödemelerini dilerse senetle 12 Ay taksit halinde ödeyebilir.

MADDE 6 : Şirketimiz  İzoder ve Şekerbank uyesıdır  EcoKredi ile 12 Taksit halinde ödeme yapılabilir            

  FİYATLARIMIZA K.D.V. DAHİL DEĞİLDİR!   

Bu Sözleşme, bu madde 2 ( iki ) nüsha olarak tanzim edilmiş, taraflarca okunarak ./.  /2020 tarihinde imzalanmıştır. İşe başlama tarihi …../……../2020 olarak kararlaştırılmıştır. İş teslim süresi …. iş gündür. 

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!