Akça Mantolama > Filli Boya Capatect Dalmaçyalı 4 cm

Filli Boya Capatect Dalmaçyalı 4 cm

Filli Boya Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Mantolama, Isı yalıtım uygulamaları kapsamında binanızın dışına uygulanan bir tekniktir. Mantolama ile ilgili merak ettikleriniz bu yazımızda.Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası, ideal karbon oranı ile standart EPS Mantolama ısı yalıtım levhalarına oranla %20 daha iyi ısı yalıtım değerine Isı Yalıtım Sistemi duvarlardan ısı geçisini önleyerek ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar, uygulandığı binaların ömrünü uzatır. Konut içinde dengeli ısı dağılımı sağlayarak sağlıklı ve konforlu mekanlar oluşturur.Capatect Isı Yalıtım Sistemi`nin binalarda 4 mevsim geçerli ısı yalıtım ekonomisi. Bu ekonomiyi yaşayanlar yıllarca rahat ediyor. Unutmayın ki, ısı yalıtım sistemi bir kere yaptırılır. Sistemin performansı, kullanılan malzemelerin kalitesi ve birbiriyle uyumuyla doğrudan ilgilidir. Capatect Isı Yalıtım Sistemi`ni oluşturan tüm ürünler, Filli Boya Capatect uzmanlığı ve ileri teknoloji ile üretilmiştir.Capatect Isı Yalıtım Sistemi, tecrübe, teknoloji, uzmanlık ve güven demektir.Capatect Dalmaçyalı Mantolama,Filli Boya Dalmaçya Capatect Mantolama Fiyatları

Filli Boya Capatect Dalmaçyalı 4 cm

Filli Boya Capatect Dalmacyali Firmalari ürünü ile yapıarınızın ömrünü uzatmanızda mümkündür. Dış etkenlerden korunan binanız her zaman için koruma altına olmaya devam eder. İklim şartlarına karşı büyük bir direnç gösterir ve bilinen tüm etkenlerin önüne geçilmesini sağlar. Ayrıca yapıların iç kısımlarında sağlanan ısı dengesi de capatect dalmaçyalı ürünü ile gelen diğer avantajlar atasında kendini göstermektedir. Bu ürün sayesinde duvarlarınızdan ne soğuk ne de sıcak iç mekanlarınıza girer.

Filli Boya Capatect dalmaçyalı mantolama ürünü sayesinde uygulama yapılan binaların en az %50 oranında bir tasarruf sağlar. sistemin kısa bir zaman içerisinde kendisi için harcanan maliyeti karşıladığı görülmektedir. Birçok mantolama sistemi için aynı şey söylense`de capatect dalmaçyalı ürününde durum biraz daha farklıdır. Çünkü ürün içeriğinde yer alan özel yalıtım organları sayesinde yalıtımın en yüksek kalitede yapılmasına ve bunun gerçek anlamda hissedilmesine imkan tanımaktadır. Yalıtım sistemlerinden farklı olarak Avrupa Kalite Standartlarına uygun olarak geliştirilen yüksek performanslı Capatect Dalmaçyalı Karbon Takviyeli Isı Yalıtım Levhası sayesinde; daha düşük yalıtım kalınlığı ile daha yüksek ısı yalıtım performansı sağlıyor.Karbon takviyesi ile daha iyi bir ısı yalıtım değerine sahiptir. Isı Yalıtım Levhası, uygulandığı yerlerde ortalama %50 enerji tasarrufu sağlıyor. Yüksek nefes alma (su buharı geçirgenliği) kabiliyeti sayesinde yüksek nem ve düşük sıcaklık koşullarında dahi terleme ve yoğuşmanın önüne geçerek binalarımızın hem onarım masraflarını azaltıyor, hem de ömrünü uzatıyor. 2004 yılında Özel ve Kamu sektöründe önemli ve seçkin bir çok yalıtım uygulamasında yer alan Filli Boya Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Sistemi uygulanan yapılarda sıcağa ve soğuğa bağlı yıpranmaların ve demir donatılardaki korozyonun önlenmesi ile depreme karşı dayanım da artıyor.

MADDE 1: ÖDEME ŞEKLİ:İskele ve malzeme binaya geldikten sonra 1 veya 2 cepheye iskele kurulacak. sonra aşağıdaki tabloya göre ödeme yapılacak

MADDE 2 : Peşin ödeyenler paranın toplamında %10 indirim uygulanacaktır.

MADDE 3: % 30 Peşinat ödenecektir. Geride kalan %70 bakiye için peşin ödemelerde %10 indirim uygulanacaktır,

MADDE 4: kredi kartı ile ödemelerde %5 indirim uygulanacaktır 6 Ay Taksit yapılabilir.

MADDE 5 : Çek ile ödemelerinizde 3 Ay Taksit yapılabilir.

MADDE 6 :Daire sahipleri ödemelerini dilerse senetle 6 Ay Taksit halinde ödeyebilir.

MADDE 7 : Şirketimiz şekerbank ve izoder uyesıdır Eko Kredi ile 12 Ay Taksit halinde ödeme yapılabilir

MADDE 8 : İşe başladığımız tarihten itibaren ödemeler başlamış olacak ve yönetim tarafından toplanıp iş alana teslim edilecektir.

FİYATLARIMIZA K.D.V. DAHİL DEĞİLDİR!

SON MADDE Bu Sözleşme, bu madde 2 ( iki ) nüsha olarak tanzim edilmiş, taraflarca okunarak ./. /2019 tarihinde imzalanmıştır.

İşe başlama tarihi ……../……../2019 olarak kararlaştırılmıştır. İş teslim süresi …. iş gündür.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!