Akça Mantolama > Fawori Boya Dış Cephe Mantolama

Fawori Boya Dış Cephe Mantolama

1.Faworı Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Betek Boya ve Kimya San, A.Ş.`nin Gebze ve Kayseri tesislerinde gerçekleştiren Fawori, ülkemizdeki organizasyonunu 7 bölge müdürlüğü, 24 bölge temsilciliği ve her bölgede konumlanan yaygın dağıtım ağıyla yürütmektedir. Fawori, çok kısa bir sürede Türk yalıtım sektöründe ilk üç; Türk boya sektöründe de en büyük beş mantolama markaları arasına girme başarısı göstermiştir. Üretimi, teknolojisi ve kalite anlayışıyla ön plana çıkan Fawori; farklı organizasyon yapısı ve hizmet sistemiyle faaliyetlerini `boyada ve yalıtımda hem iyi kalite hem iyi fiyat sloganıyla sürdürmektedir.

2.Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım geniş ürün gamında; iç cephe ve dış cephe boyaları, macun ve astarları, sentetik boya ve astarları, sprey boyalar, selülozik esaslı ürünler, tutkal grubu ürünleri, fayans yapıştım` ve derz dolguları, su izolasyon ve ısı yalıtım ürünleri, fırça ve rulo ve el aletleri bulunmaktadır.

3.Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım gelecek dönemde teknolojik gelişmelere paralel olarak tüketicilerine fayda sağlayacak ürünler pazara sunmayı, yurt dışı pazarındaki büyümesini, yurt içindeki büyüme ile aynı ivme doğrultusunda artırmayı hedeflemektedir.

4.Faworı Boya Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Sistemleri ile Yazın ve Kışın Tasarruf Edin
Isı ortamlar arasında sıcaktan soğuğa doğru akan bir enerji şeklidir. Kışın ısıtılmış iç ortamlardan dışarwa, yazın ise dışarıdan soğutulmuş iç ortamlara doğru akar. Binanıza uygulanacak doğru bir ısı yalıtım sistemi ile hem kışın ısınmak için harcadığımız enerji ve yakıttan, hem de yazın klima (elektrik, soğutma gazı, teknik servis) giderlerinden tasarruf sağlayabileceksiniz.

Neden Cephelerin Yalıtımı?

5.Yapılarda ısı enerjisinin büyük bir bölümü geniş yüzey alanlarına sahip dış duvarlar üzerinden kaybolmakta ve bu kayıp toplam ısı enerjisin yarısını teşkil etmektedir. Dış cepheye uygulanacak kalıcı bir ısı yalıtım sistemi ile ortalama %50 oranında enerji ve yakıttan tasarruf sağlanır. Kalınlık Performans

Yalıtımın Faworisi`yiz…

7.Kalıcı Enerji Tasarrufu Binanıza uyguladığınız Fawori Isı Yalıtım / Mantolama Sistemi ile harcadığınız ilk yatırım maliyetini ortalama 3 kış sezonunda geri kazanırsınız. Standartlar çerçevesinde üretilip laboratuvarda testleri yapışmış kaliteli ürünleri ile yıllar boyu kalıcı tasarruf sağlarsınız.

8.Güvenilir Fawori mantolama Isı Yalıtım Sisteminde kullanılan tüm ana ürünler Türkiye`nin en teknoloji ve tam otomasyonlu BETEK tesislerinde ilgili standartlar çerçevesinde üretilmektedir. lsı yalıtım üretiminde olduğu gibi uygulamasında da bilgi deneyim ve dikkat gerektirir. Önemsiz gibi görünen küçük uygulama hataları bile sistemin ömrünü azaltabilir. Bunun farkında olan Fawori Boya, tüm bayi ve uygulamacılarına onaylı eğitim ve sertifika programı uygulamaktadır.

9.Konforlu ve Sağlıklı Fawori mantolama ısı yalıtım sistemi içerisinde bulunan tüm ürünlerin nefes alama kabiliyetleri yüksektir. Ürünlerin bu özelliği sayesinde binanıza küf, mantar ve hava akımı oluşmaz. Ailenizle birlikte konforlu ve sağlıklı ortamlarda yaşarsınız.
Estetik Yalıtım bir yenileme fırsatıdır. Fawori yalıtım uzmanlığı fawori proje renklendirme uzmanlığı ile birleşmekte, bu hizmetimiz ile binanıza modern dış cephe alternatifleri yaratılmaktadır. Siz de farklı doku ve renk seçeneklerimizi kullanarak milyonlarca alternatif yaratabilirsiniz.

10.Çevreci Çevre yönetim sistemi; TS EN ISO 14001 standartlarına uygunluk belgesine sahip üretim tesislerinde üretilen ve yüksek yalıtım performansına sahip Fawori Isı Yalıtım Sistemi ile yalıtım yaptırdığınızda daha az yakıt kullanırsınız. Bu sayede hava kirliliğine bağlı küresel ısınmanın önlenmesi ve çevrenin korunmasına çok önemli bir katkı sağlarsınız.TS EN 13499 Isı Yalıtım Sistem Standardı Belgeli

11.Fawori mantolama Isı Yalıtım Sistemi TS EN 13499 `Binalarda Kullanılan- Genleştirilmiş Polistren Esaslı Harici Komposit Isı Yalıtım Sistemleri (ETICS) standardına uygunluk belgesine sahiptir.

1. İşveren çalışma sahasını montaj gününde malzeme ve araçların girebilmesi için ve iş emniyeti için boş ve iş güvenliğine uygun hale getirmelidir.

2. İş sahasına aktarılan malzemeler için işveren tarafından kapalı, yeterli büyüklükte ve kapısı kilitlenebilen bir alan tahsis edilecektir.

3. Yüklenicinin ihtiyacı olan elektrik ve su ihtiyacı işveren tarafından bedelsiz olarak karşılanacaktır.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!