Akça Mantolama > En Yakın Filli Boya Bayisi

En Yakın Filli Boya Bayisi

En Yakın Filli Boya Bayisi  Apartman ve Bina Dış Cephe mantolama Çoğunlukla tercih edilen Filli Boya Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım kullanılacak malzemeye bina özelliklerine ve yapılacak uygulamaya göre değişmektedir. Mantolama ile ilgili merak ettikleriniz bu yazımızda. Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası, ideal karbon oranı ile standart EPS ısı yalıtım levhalarına oranla %20 daha iyi Isı yalıtım değerine Isı Yalıtım Sistemi duvarlardan ısı geçisini önleyerek ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar, uygulandığı binaların ömrünü uzatır. Konut içinde dengeli ısı dağılımı sağlayarak sağlıklı ve konforlu mekanlar oluşturur. Capatect Isı Yalıtım Sistemi`nin binalarda 4 mevsim geçerli ısı yalıtım ekonomisi. Bu ekonomiyi yaşayanlar yıllarca rahat ediyor. Unutmayın ki, ısı yalıtım sistemi bir kere yaptırılır. Sistemin performansı, kullanılan malzemelerin kalitesi ve birbiriyle uyumuyla doğrudan ilgilidir. Capatect Isı Yalıtım Sistemi`ni oluşturan tüm ürünler, Filli Boya Capatect uzmanlığı ve ileri teknoloji ile üretilmiştir. Capatect Isı Yalıtım Sistemi, tecrübe, teknoloji, uzmanlık ve güven demektir.

En Yakın Filli Boya Bayisi 2

Filli Boya Tarafında 10 Yıl Garantisi ve Enerji Kimlik belgesi Ücretsiz verilecektir.

Filli Boya Capatect Dalmaçyali 1988 yılında kurulan Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş., sektöre girdiği ilk yıllarda, inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu beton katkıları, Betek Boya Kimya ve Sanayi Aş, 1993 yılında inşaat boyaları alanına, Avrupa`nın en büyük boya markası Caparol ile teknolojik iş birliği yaparak adım atmıştır. İki şirketin iş birliği hem Betek hem de Türk Boya Sektörü açısından bir dönüm noktası olmuş; Filli Boya markası, Avrupa`nın boya konusundaki teknolojik zenginliğini Türk tüketicisi ile buluşturmuştur. Avrupalı bir ortakla üretime geçen ilk Türk boya şirketi olan Betek, boya sektörüne ilk yabancı sermaye girişini de sağlamıştır.

Filli Boya Mantolama

   En güncel üretim teknolojilerini kullanarak, tüketici taleplerini yönlendiren, boya sektöründe çığır açan ürünlerle “kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka` kimliği kazanan Betek, çok kısa bir sürede -ve sanayide örnek gösterilen biçimde- boya sektörünün en güçlü firması olmuş, 2001 itibariyle boya sektöründe pazar liderliğine yükselmiştir. Betek, sektördeki lider pozisyona ulaşırken marka yatırımının da önemine inanarak bu yönde sürdürülebilir şekilde yatırımlar yapmış, tüketicilerimizin kalbini fetheden Filli Boya markasını yaratmıştır. Binin üzerinde çalışanı, 3.000`e yakın satış noktası ile Betek, sektöre damga vurmuş, sadece boya sektörü değil Türkiye`nin en önemli sanayi kuruluşları arasında önemli bir konuma yükselmiştir.

En Yakın Filli Boya Bayisi

   Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş., gelişim sürecinde 2003 yılı önemli bir mihenk taşı niteliğindedir. Betek bu tarihte ısı yalıtımı alanındaki faaliyetlerine başlamış, ülkemiz geleceği adına bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördüğü `yalıtım` alanındaki çalışmalarıyla bu sektörde liderlik görevini üstlenmiştir. Betek AŞ, Gebze`deki 152 bin m2`lik alanda, boya ve ısı yalıtım sistemlerinin tüm ana bileşenlerinin üretimini gerçekleştirdiği, 380 bin ton boya, 240 bin ton kuru harç ve 770 bin ms EPS ısı yalıtım levhası üretim kapasiteli ülkemizin ilk entegre tesisi ile, boya sektöründe olduğu gibi yalıtım sektöründe Türkiye`nin öncü kuruluşu konumundadır.

   Türkiye`nin, üyeliğine doğru yol aldığı AB`nin büyük önem verdiği çevre koruma ve çevre sağlığı ölçütlerini benimseyen Betek Boya Kimya ve Sanayi AS, bunun ilk adımını 1993 yılında atmış, AB Boya Standartlarını dikkate almış, üretim ve Arg-Ge teknoloji süreçlerini bu doğrultuda yönetmektedir. Rakiplerinin ve sektörünün üzerinde yakaladığı büyüme oranları ile gücünü her yıl pekiştiren Betek, Kasım 2007`de ise boya ve mantolama / ısı yalıtımında gelişimimize ve sektöre büyük hizmetleri olacak RMI Bilimsel Araştırma Merkezi`nin açılışını gerçekleştirmiştir

   Yurt içerisinde yakaladığı başarıyı ülke sınırları dışına da taşımayı misyon edinen Betek, Mısır`da 11 bin m2lik alan üzerine kurulan tesiste 26 bin ton boya üretimi gerçekleştirmektedir. Bu üretim merkezi ile sadece Mısır değil, geniş bir coğrafyaya yayılmış onlarca ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir.

   Son olarak, ülkemizin yalıtım konusundaki artan bilinci ve talebine yanıt verebilmek amacıyla, 104 bin m2 açık alan üzerine kurulan Kayseri Üretim Tesisimiz` de yıllık 150 bin ton ısı yalıtım sıva, yapıştım` ve son kat kaplamaları, 385 bin m3 EPS ısı yalıtım levhası üretilecektir. Betek, bu modern tesisin de vereceği güç ile ülkemizin yarınlara daha güvenle bakmasına destek olacak, enerji konusunda dışa bağımlılığımızı azaltacak, Halkımıza, inşaat Sektörüne, Ülkemize ve Dünya`ya hizmet etmeye devam edecektir

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!