Akça Mantolama > Polisan Mantolama Fiyatları

Polisan Mantolama Fiyatları

Dış cepheye Güvenlikliİş İskelesi kurulmaya başlamadan önce iskelelinin altına branda serilecek daha sonra iskele kurulmaya başlanacaktır. Kurduğumuz iskelenin tamamı branda ile örtülecek binanın etrafındaki çimler ve ağaçların tamamı brandayla örtülecek. Kapı-pencere kasaları, camlar, iskele kurulan bölgeler yürüme yolları vb. noktaların kirlenmesi önlemek amacıyla ve malzemelerin düşmesi riskine karşın, maskeleme bantları, naylon brandalar ve koruma plakaları ile gerekli tedbirler alınacaktır.

Dış Cephe uygulamaya başlamadan önce Dış Cephelerde bulunan kırık ve çatlaklar altı boşalmış tüm sıvalar kabarmış boyalar ve kabarcıkları temamı kazınarak temizlenmesi hasar görmüş yerlerin tamamı kırılacak, kırdığımız yerlerin içinde bulunan demirler tel fırça ile temizlenecek ardından antipas korucuyu sürülecektir. bu işlemler bittikten sonra kırdığımız yerlerin büyük olan kısımlara kara sıva ile küçük olan kısımlara özel dolgu elyaf tamir harç malzemesi ile dış cepheye uygun ve sağlıklı bir şekilde tüm tamir ve tadilatları yapılacak.

Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım Bir kere yapılır. doğru Yapılırsa 4 mevsim konfor 4 mevsim kazanç demektir. Ekonomiktir  uzun ömürlüdür ortalama %50 enerji tasarrufu sağlar. 2 veya 3 yıl içerisinde maliyetini karşılar dış cephelerden gelen Nem ve rutubet  gibi  sorunları ortadan kaldırır.

Polisan Dış Cephe Mantolama Isı Yalıtım firması yapıştırıcı ve boya sektöründe yüksek bilinirliğe sahip yerli yani Türk markasıdır. 1985 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra mantolama faaliyetlerine de başlayan firma dış cephe mantolamasında Polisan Exelans Enerji Mantolama Sistemleri ile tercih edilir bir marka haline gelmiştir.

Polisan Mantolama Fiyatları

   Polisan Exelans Enerji Mantolama Sistemleri malzemeleri; Ekonomik ve yüksek özellikli, hafif, kapalı gözenekli, petrol türevi termoplastik olan XPS (extrüde polistren) ve EPS (expanded polistren) köpükler. Suya ve neme karşı dayanıklı EPS, XPS ve Taş yünü gibi mantolama levhalarının yapıştırılmasında kullanılan, yapıların iç cephelerinde ve dış cephelerinde uygulanan çimento esaslı yapıştırıcılar. EPS, XPS ve Taş yünü gibi mantolama levhalarının sıvanmasında kullanılan çimento esaslı mantolama sıvası.Yapıların dış cephelerinde ve iç cephelerinde sıvaların üzerini kaplamak üzere uygulanan dekoratif kaplama malzemesi. Çimento esasına dayanan düzeltme macunu. Çatlamaya karşı dayanıklı, çimento esasına dayanan tamir harcı. Cam elyaflı donatı ve panzer filesiDübellerKöşe, subasman, denizlik uzatma ve fuga fileleriDış cephe boyası.

 Polisan Exelans 4cm kalınlık için mantolama fiyatı

   Enerji karbonlu EPS levhası,

   Yapıştırma için harç,

   Plastik çivili beton dübel,

   Elyaflı ısı yalıtım Sıva,

   Donatı file,

   PVC fileli köşe profil,

   Denizlik profil,

   Hazır dekoratif kaplama,

   Dış cephe astar,

   Dış cephe silikonlu boya

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!