Akça Mantolama > Dalmaçyalı Isı Yalıtım Fiyatları

Dalmaçyalı Isı Yalıtım Fiyatları

Siparişleriniz Filli Boya Fabrika Çıkışlıdır Türkiye’nin Her Yerine Teslimat Yapılmaktadır

Filli Boya Capatect Garantisi İle Mantolamanız 10 Yıl Garanti Kapsamındadır

Sonkat Boya Ve Dekoratif (Mineral Kaplama) Hariç Paket Sistemidir

Paket İçerisindekiler:

17 Paket 4 Cm Capatect Yalıtım Levhası

18 Torba Capatect Levha Sıvası

18 Torba Capatect Levha Yapıştırıcı

600 Adet Capatect Plastik Çivili Dübel

100 M2 2 Paket Donatı Filesi (Sıva Filesi)

50 Adet Pvc Köşe Profili (Köşebent)

Siparişiniz Sisteme (Mesai Saatleri İçerisinde) Düştüğü Gün Filli Boya Merkez Sistemine De Adres Bilgileriniz Gönderilir. Üretim/Sipariş Yoğunluğuna Bağlı Olarak En Geç 5 Gün İçerisinde Siparişleriniz Belirttiğiniz Adresinize Sevk Edilir.

Talep Edildiği Taktirde Aynı Teslimata Ek Olarak Boya Gönderimi De Yapılabilir

Detaylı Bilgi İçin Mağazaya Soru Sor Kısmından Mağazamızla İletişime Geçebilirsiniz.

Sipariş

Hafta içi 13:30’a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün kargolanır. Bir şekilde aksilik olması durumunda ertesi (iş) günü mutlaka kargolanır.
Cumartesi Pazar günü ve resmi tatillerde kargo firmaları çalışmadığından siparişiniz sonraki ilk iş gününde kargolanacaktır.
Taşıma hizmetini yürüten Kusursuz bir kargo firması maalesef yoktur. Zaman zaman teslimatın gecikmesi,
yoğunluklarına bağlı hizmetin aksaması gibi olumsuz durumlar yaşanmaktadır. Onun için siparişlerinizi 2-3 gün önceden geçmeniz yararınıza olacaktır.
Öncelikle sistemde kayıtlı adres ve iletişim bilgilerinizin güncel, doğru ve eksiksiz olduğunu kontrol ediniz!

Teslimat

Kargo takip numaranız akşam 19:00 dan sonra sisteme girilmektedir. Takip numaranızla kargonuzun taşıma durumunu mutlaka takip ediniz. Yaşadığınız herhangi bir problemde kargo şubesi veya bizimle iletişime geçmeniz halinde azaltılabilir yada önlenebilir. Kargolar 350 km mesafelere genellikle 1 iş günü, daha uzak mesafelere ise 2-3 iş gününde teslimat yapmaktadırlar. Kargo,şubesinin olmadığı noktalara haftanın belirli birkaç gününde teslimat yapmaktadır. Kargo firmaları prosedürleri gereği adresinize bir kez uğrarlar. Size ulaşamadıklarında ikinci kez uğramayacaklardır. Bu durumlarda şubeden teslim almak zorunda kalabilirsiniz. Kargonun Size telefonla ulaşması sadece şubeden teslim alınması gereken ürünler için yapılmaktadır.

İade ve Değişim

Ürün son kontrolleri yapılarak itina ile paketlendikten sonra kargoya teslim edilmektedir. Kutusunda herhangi bir problem yok ise teslim alabilirsiniz. Size gelen üründe bir problem yaşamanız halinde iade veya değişim hakkınız bulunmaktadır. Konu ile ilgili bize mesaj göndermeniz yeterlidir. En kısa sürede size yardımcı olunacaktır. İade veya değişim için mutlaka anlaşmalı kargomuzu kullanınız. Bizimle iletişime geçmeden kargolama yapmamanızı rica ederiz. Kullanılmış, Tahrip edilmiş, Sıfır ve Satılabilirlik özelliğini yitirmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edil

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!