Akça Mantolama > Taşyünü Mantolama Fiyatları

Taşyünü Mantolama Fiyatları

Filli Boya Capatect Dalmaçyali Taşyünü Dış Cephe Mantolama SES VE ISI YALITIMI. 5 Cm Kalınlıkta 150 Dansite (Yoğunluk)  Malzemeleri M2 Fiyatı 425 TL Tüm Malzeme + İşçilik 350 TL  M2 Fiyatı 775 TL 1 Pakettır 2,06 m2 dir. Adet olarak 5 Adet Plakadır 120 x 60 cm dir. Taşyünü Dış Cephe Mantolama Tercih edilen en iyi mantolama sistemedir. Tercih edilmesinin nedeni ise taşyünü yanmaz olması ve ısı yalıtım oranının yüksek olmasıdır. taşyünü mantolama % 60 ve % 70 ısı yalıtım sağlayabilmektedir. Sadece Isı Yalıtım Sağlamak ile kalmaz Büyük Ölçüde Ses Yalıtımı Sağlar. Sıvalı dış cephe sistemleri için üretilen kaplamasız yüksek yoğunluklu taş yünü levhadır. Binaların dış cephelerinde mantolama ısı ve ses yalıtımı, yangın dayanımı maksadı ile kullanılır.

Filli Boya Capatect Dalmaçyali Taşyünü Dış Cephe Mantolama Tercih edilen en iyi mantolama sistemedir. tercih edilmesinin nedeni ise taşyünü yanmaz olması ve ısı yalıtım oranının yüksek olmasıdır. taşyünü mantolama % 60 ve % 70 ısı yalıtım sağlayabilmektedir. Sadece Isı Yalıtım Sağlamak ile kalmaz Büyük Ölçüde Ses Yalıtımı Sağlar.Sıvalı dış cephe sistemleri için üretilen kaplamasız yüksek yoğunluklu taş yünü levhadır. Binaların dış cephelerinde ısı ve ses yalıtımı, yangın dayanımı maksadı ile kullanılır.

Taşyünü Mantolama

Taşyünü bazalt taşının eritilerek elyaf haline getirilmesine denir. Mantolama ise iç ve dış cephelere ısı, ses yalıtım amacıyla uygulanan inşaat sistemleridir.Taşyünü ile yapılan mantolama, ince sıva sistemli uygulamalar içerisinde en üst kalite seviyesini belirler. Bununla birlikte, sistemin sağlıklı uygulanabilmesi ve uzun yıllar kalıcı olabilmesi için en başta kullanılan taş yünü olmak üzere, tüm komponentlerininde en üst kalite seviyesinde ve birbirleri ile uyumlu olmaları gerekir. İzocam tarafından sektöre sunulan Heralan Sistem mantolama paketinin, Heraklith firması tarafından sadece mantolamada kullanılmak üzere geliştirilmiş özel Heralan PTP taş yünü ve yine bu ürün ile mükemmel uyum sağlayan komponentlerin bir araya gelmesi ile ortaya çıkmıştır.

Taşyünü mantolama sistemleri zamana karşı büyük direnç göstererek uzun yıllar kullanılabilme özelliğine ve dayanıklılığa sahiptirler. Yüksek ses yalıtım özelliğinin yanında yangına karşıda dirençli olana mantolama sistemleridir. Binaların çatılarında, iç ve dış cephelerde, inşaatlarda yangını önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Buhar geçirme özelliğine sahip olmasıyla beraber binaların nem tutmasının da önüne geçmektedir. Bu özelliğiyle bina sistemlerinin yıpranmasının da önüne geçmektedir. Taşyünü mantolama sistemleri ısı yalıtım özelliğini de barındırarak binalardaki enerji ve ısı kaybının önüne geçmektedir. Yağmur ve karda ise su tutma gibi önemli bir özelliğe de sahip olan taşyünü mantolama sistemleri binaların su sızmalarına karşı daha dayanıklı bir hale gelmesini sağlamaktadır. Taşyünü Mantolama 5 Cm – 6 Cm – 8 cm ve 10 cm Olarak Plakaları mevcuttur.

Taşyünü mantolama ince sıva uygulamaları içerisinde en üst seviye kaliteyi belirler. Taşyünü mantolama sistemlerinin uzun yıllar kalıcı olabilmesi için bütün elemanlarının birbiriyle en üst seviyede uyuma sahip olması gerekir. Isı yalıtımı kadar ses yalıtımı uygulamalarında da mükemmel sonuçlar veren Kayayünü, gerek yaşam konforunu yükselten gerekse enerji tasarrufu sağlayan bir unsur olarak hem kullanıcıların bilinçlemesi hem de yönetmeliklerin yükseltilmesi ile yaygınlaşmıştır. Yangına olan direnci ile yangına karşı yapılarınızı güçlü kılan Kayayünü pek çok çeşitte sunulmaktadır.

Pasif Evler çok iyi yalıtılmış, yıllık ısıtma ihtiyacı çok düşük yani 15 kWh/m²’yi geçmeyecek şekilde planlanmış dolayısıyla geleneksel ısıtma sistemlerine gereksinim duymayan binalar olarak tanımlanabilir. Bu binalar klasik ya da modern tasarımlı ahşap, tuğla, betonarme sistemlerle yapılmış, konut, ofis binası, okul, jimnastik salonu vb pek çok değişik amaca hizmet etmek için tasarlanmış olabilir. Yeni yapılarda yapılabildiği gibi yenilenecek projelerde de uygu                             

Ayrıca Vade Farksız Taksit Seçenekleri.

1-)  Ödeme Seçenekleri: İskele ve malzeme binaya geldikten sonra % 30 peşinat ödenecektir. Geride kalan %70lik tutar peşin ödemelerde %10 indirim kredi kartı ile ödemelerde %5 indirim uygulanacaktır. Daire sahipleri kendi ödemelerini dilerlerse senetle veya çek ile ödeye bilir.İşe başladığımız tarihten itibaren senetler başlamış olacak ve yönetim tarafından toplanıp iş alana teslim edilecektir

2-)  Geride  kalan %70 bakiyemizde  Peşin  Ödemede % 10  indirim uygulanacaktır..

3-) Geride kalan %70 bakiyemizde  Kredi kartı ile ödeme % 5 İndirim uygulanacaktır. 9 Ay Taksit yapılabilir.

4-) Daire sahipleri ödemelerini dilerse senetle 6 Ay taksit halinde  ödeyebilir.

5-) Çek ile Ödeme Ortalama 6 Ay Yapılabilir

6-) Şekerbank Eko Kredi ile 12 Ay taksit halinde ödeme yapılabilir.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!