Akça Mantolama > Filli Boya Mantolama Uygulaması

Esenkent Mantolama Uygulaması

Filli Boya Mantolama Uygulaması Nedir Filli Boya 1988 yılında kurulan Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş., sektöre girdiği ilk yıllarda, inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu beton katkıları, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir. Etkin satış ve pazarlama sistemleri sayesinde oluşan yüksek talep şirketin büyük bir hızla büyümesini sağlamıştır. Betek, inşaat malzemeleri konusunda edindiği tecrübe ve güçle yeni pazar arayışlarına girmiş ve inşaat boyalarını da ürün gamına dahil etmiştir.

Filli Boya Dalmaçyali Mantolama Betek Boya K imya ve Sanayi Aş, 1993 yılında inşaat boyaları alanına, Avrupa`nın en büyük boya markası Caparol ile teknolojik işbirliği yaparak adım atmıştır. İki şirketin işbirliği, hem Betek hem de Türk Boya Sektörü açısından bir dönüm noktası olmuş; Filli Boya markası, Avrupa`nın boya konusundaki teknolojik zenginliğini Türk tüketicisi ile buluşturmuştur. Avrupalı bir ortakla üretime geçen ilk Türk boya şirketi olan Betek, boya sektörüne ilk yabancı sermaye girişini de sağlamıştır.

Filli Boya Mantolama ürünü ile yapı­la­rı­nı­zın ömrünü uzat­ma­nızda müm­kün­dür. Dış etken­ler­den koru­nan bina­nız her zaman için koruma altına olmaya devam eder. İklim şart­la­rına karşı büyük bir direnç gös­te­rir ve bili­nen tüm etken­le­rin önüne geçil­me­sini sağ­lar. Ayrıca yapı­la­rın iç kısım­la­rında sağ­la­nan ısı den­gesi de capa­tect dal­maç­yalı ürünü ile gelen diğer avan­taj­lar ata­sında ken­dini gös­ter­mek­te­dir. Bu ürün saye­sinde duvar­la­rı­nız­dan ne soğuk ne de sıcak iç mekan­la­rı­nıza girer.

Filli Boya Mantolama

Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş., gelişim sürecinde 2003 yılı önemli bir mihenk taşı niteliğindedir. Betek bu tarihte ısı yalıtımı alanındaki faaliyetlerine başlamış, ülkemiz geleceği adına bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördüğü `yalıtım` alanındaki çalışmalarıyla bu sektörde liderlik görevini üstlenmiştir. Betek AŞ, Gebze`deki 152 bin m2`lik alanda, boya ve ısı yalıtım sistemlerinin tüm ana bileşenlerinin üretimini gerçekleştirdiği, 380 bin ton boya, 240 bin ton kuru harç ve 770 bin ms EPS ısı yalıtım levhası üretim kapasiteli ülkemizin ilk entegre tesisi ile, boya sektöründe olduğu gibi yalıtım sektöründe Türkiye`nin öncü kuruluşu konumundadır.

Türkiye`nin, üyeliğine doğru yol aldığı AB`nin büyük önem verdiği çevre koruma ve çevre sağlığı ölçütlerini benimseyen Betek Boya Kimya ve Sanayi AS, bunun ilk adımını 1993 yılında atmış, AB Boya Standartlarını dikkate almış, üretim ve Arg-Ge teknoloji süreçlerini bu doğrultuda yönetmektedir. Rakiplerinin ve sektörünün üzerinde yakaladığı büyüme oranları ile gücünü her yıl pekiştiren Betek, Kasım 2007`de ise boya ve mantolama / ısı yalıtımında gelişimimize ve sektöre büyük hizmetleri olacak RMI Bilimsel Araştırma Merkezi`nin açılışını gerçekleştirmiştir.

Yurt içerisinde yakaladığı başarıyı ülke sınırları dışına da taşımayı misyon edinen Betek, Mısır`da 11 bin m2lik alan üzerine kurulan tesiste 26 bin ton boya üretimi gerçekleştirmektedir. Bu üretim merkezi ile sadece Mısır değil, geniş bir coğrafyaya yayılmış onlarca ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir.

Son olarak, ülkemizin yalıtım konusundaki artan bilinci ve talebine yanıt verebilmek amacıyla, 104 bin m2 açık alan üzerine kurulan Kayseri Üretim Tesisimiz` de yıllık 150 bin ton ısı yalıtım sıva, yapıştım` ve son kat kaplamaları, 385 bin m3 EPS ısı yalıtım levhası üretilecektir. Betek, bu modern tesisin de vereceği güç ile ülkemizin yarınlara daha güvenle bakmasına destek olacak, enerji konusunda dışa bağımlılığımızı azaltacak, Halkımıza, inşaat Sektörüne, Ülkemize ve Dünya`ya hizmet etmeye devam edecektir.

MADDE 1: ÖDEME ŞEKLİ:İskele ve malzeme binaya geldikten sonra 1 veya 2 cepheye iskele kurulacak. sonra aşağıdaki tabloya göre ödeme yapılacak

MADDE 2 : Peşin ödeyenler paranın toplamında %10 indirim uygulanacaktır.

MADDE 3: % 30 Peşinat ödenecektir. Geride kalan %70 bakiye için peşin ödemelerde %10 indirim uygulanacaktır,

MADDE 4: kredi kartı ile ödemelerde %5 indirim uygulanacaktır 6 Ay Taksit yapılabilir.

MADDE 5 : Çek ile ödemelerinizde 3 Ay Taksit yapılabilir.

MADDE 6 :Daire sahipleri ödemelerini dilerse senetle 6 Ay Taksit halinde ödeyebilir.

MADDE 7:Şirketimiz şekerbank ve izoder uyesıdır Eco Kredi ile 12 Taksit halinde ödeme yapılabilir

MADDE 8 : İşe başladığımız tarihten itibaren ödemeler başlamış olacak ve yönetim tarafından toplanıp iş alana teslim edilecektir.

FİYATLARIMIZA K.D.V. DAHİL DEĞİLDİR!

SON MADDE Bu Sözleşme, bu madde 2 ( iki ) nüsha olarak tanzim edilmiş, taraflarca okunarak ./. /2019 tarihinde imzalanmıştır.

İşe başlama tarihi ……../……../2019 olarak kararlaştırılmıştır. İş teslim süresi …. iş gündür.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Probleminizin çözümü için Destek Merkezi bağlantısını takip ederek, 7/24 destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın!